Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити

Новий T-Roc. Прийом замовлень розпочато.

Запустіть відео

Твій наступний крок. Як і личить першому кросоверу T-Roc поєднує в собі практичність SUV та спритність хетчбека. Його дизайн підкреслює характер: висока якість, уважне ставлення до дрібниць та випромінює стиль. Народжений впевненим.

Обладнання та Дизайн Перше враження має значення.

Двоколірне виконання
Характер
Освітлення
Двоколірне виконання

Виділяйтесь з натовпу

Монотонність і T-Roc - абсолютно несумісні поняття. Для T-Roc можливе двоколірне лакофарбове покриття дозволяє не сумніватися, що це справді стильна комплектація. Для комплектації T-Roc Sport на вибір доступні варіанти Black і Flash Red*.

Характер

Продемонструйте світу, хто Ви насправді.

Шукаєте автомобіль з неповторним характером? Обравши T-Roc, Ви будете керувати надсучасним кросовером, який вражає своїм упевненим дизайном.

Освітлення

Ви і Ваш автомобіль — у світлі прожекторів

І вдень, і вночі: концепція освітлення T-Roc вражає унікальним дизайном та ефектними денними ходовими вогнями, інтегрованими в бампер.

Галерея

Відкрийте для себе переваги T-Roc з різних ракурсів.

Відкрийте для себе переваги T-Roc з різних ракурсів.

Огляд на 360°

Синхронізація Надсучасні мультимедійні системи T-Roc допоможуть залишатися в курсі подій та дозволять здійснювати дзвінки за допомогою системи гучного зв’язку, слухати улюблені пісні і навіть проведуть за маршрутом до пункту призначення.

App-Connect
Active Info Display
Мультимедіа та Навігація
Саундсистема beats
Телефонія
Синхронізація

Поїздки в режимі offline? Забудьте.

Volkswagen пропонує три інтерфейси для підключення смартфонів із багатьма можливостями: MirrorLink™, Android Auto™ від Google та Apple CarPlay™. 

Active Info Display

Переглядайте тільки потрібну Вам інформацію.

Аналогові технології - вчорашній день. При бажанні Ви можете замінити класичні циферблати на дисплей високої роздільної здатності. Інноваційна та сучасна комбінація приладів Active Info Display дозволяє відображати різноманітні дані, перелік яких виходить далеко за межі звичної інформації про швидкість руху і запас палива.

Мультимедіа та Навігація

Правильний курс і розваги Вам гарантовані.

У T-Roc все вирішуєте ви. Вам пропонується вибір з двох мультимедійних систем, кожна з яких комплектується відповідною кількістю динаміків, має інтуїтивно зрозумілі органи керування та численні варіанти підключення. У якості альтернативи доступна також навігаційна система Discover Media, здатна задовольнити практично будь-які бажання.

Саундсистема beats

Замовляли бас?

Додайте гучності і відчуйте баси, здатні викликати справжній захват у будь-кого. T-Roc може бути оснащено аудіосистемою від провідного виробника аудіообладнання - компанії Beats Electronics, що завоювала всесвітню славу завдяки навушникам beats by Dr. Dre.

Телефонія

Запорука якісного зв’язку.

За допомогою інтерфейсу мобільного телефону Comfort та функції індукційної зарядки Ви можете заряджати свій мобільний телефон без надокучливих дротів. Індукційне з'єднання з додатковою антеною дозволяє насолоджуватися першокласною якістю зв'язку під час телефонних розмов. 

Асистенти

Спокій у поїздках

T-Roc робить все це замість Вас.

Чи траплялось, що Ви відволікались від керування буквально на секунду, а через дві - вже були на іншій смузі? Більше не траплятиметься.

Front Assist та City Emergency Braking

Зберігайте спокій на заповнених вулицях.

Ви б хотіли мати асистента, який би спостерігав за рухом транспорту попереду? Керування стане значно спокійнішим завдяки системі контролю дистанції спереду Front Assist із системою екстреного гальмування City Emergency Braking та функцією розпізнавання пішоходів Pedestrian Monitoring.

Park Assist

Підкорюйте дороги. І вільні місця для паркування.

Заїзд на місце для паркування може перетворитися на справжній тест на витримку. Правда ж, добре усвідомлювати, що асистенти в T-Roc можуть допомогти вам у пошуку вільного місця і навіть з легкістю припаркувати Ваш автомобіль?

Датчик Blind Spot

Саме цей датчик допомагаю T-Roc змінювати смуги та виїжджати з парковок.

Коли Ви керуєте автомобілем, то опційна система контролю «мертвих» зон Blind Spot у поєднанні з системою контролю поперечного руху позаду Rear Traffic Alert попередить Вас про автомобілі, що знаходяться у «мертвій» зоні. Вона контролює зону позаду та збоку Вашого автомобіля, коли Ви виїжджаєте заднім ходом з місця для паркування.

Комфорт Пасує Вашому стилю життя. Практичний, але водночас стильний T-Roc пропонує Вам безліч простору, щоб жити своїм "Я". Прогресивні елементи дизайну також роблять свій вклад за рахунок численних можливостей персоналізації.

Індивідуалізація
Місце водія
Концепція простору
Комфорт
Індивідуалізація

Неповторний, як і Ви.

Саме так, як Ви і хотіли: оформлюйте інтер'єр T-Roc відповідно до власних уподобань, додаючи індивідуальні ноти за допомогою кольорових акцентів.

Місце водія

Цілковитий контроль.

Вітаємо на наших "автолініях"! Тут усе спрямоване на те, щоб кожна подорож була для Вас максимально комфортною. За допомогою мультифункціонального керма Ви можете керувати численними функціями, не відриваючи рук від керма.

Концепція простору

Деталі мають значення.

Кожен, хто шукає щось неординарне, зазвичай потребує і більше простору. Ви можете отримати всі переваги одразу! Незважаючи на компактність, T-Roc пропонує багато місця Вашим пасажирам і для багажу. Додайте ще одну перевагу SUV - високо розташовані сидіння.

Комфорт

Влаштовуйтесь зручніше.

Сідайте, відкиньтесь на спинку і розслабтесь. У салоні T-Roc на Вас очікують комфортні сидіння зі шкіряною оббивкою та кольоровими акцентами, а також панорамний підйомно-зсувний дах, що відкриває чудові перспективи для Ваших пасажирів.

Технології Підтримує гнучкість та продуктивність, бажані Вами.

Ефективність
Керування
Активне управління циліндрами
Ефективність

Максимально ефективна продуктивність.

Разом з T-Roc нудно не буде. І це доводить широка палітра доступних двигунів, в які реалізовано амбітний підхід до потужності та економії пального. 

Керування

Відкрийте для себе найспортивніший зв’язок SUV з дорогою.

Спортивна підвіска та система прогресивного керування покращують ходові якості, якщо Ви віддаєте перевагу спортивному стилю керування. 

Гарна ідея, втілена у надсучасному вигляді.

Активне управління циліндрами

Активне управління циліндрами ACT дозволяє вимикати два циліндри для оптимізації використання потужності двигуна.

Конфігуратор

Наведені цифри були визначені у відповідності до методики вимірювання EG 715/2007 або EWG 80/1268. Ці цифри не стосуються певної конкретної моделі автомобіля і не становлять частину пропозиції, а наведені лише для порівняння різних типів автомобілів. На додаток до паливної економічності двигуна при визначенні витрат пального та викидів CO2 також мають значення манера керування, а також інші нетехнічні фактори, як, наприклад, умови навколишнього середовища. Окрім впливу погодних та автодорожніх умов додаткове обладнання та пристрої, розширений набір опцій, шини та інше можуть змінити важливі параметри автомобіля, такі як вага, опір руху та аеродинаміка, відповідно впливаючи на коефіцієнти витрати пального та характеристики управління.