Меню
Закрити меню
Закрити

App-Connect. Перенесіть свої додатки в автомобіль.

Як це працює

Бажаєте безпечно й зручно користуватися вашими додатками для смартфону в автомобілі? Завдяки App-Connect це легко, як ніколи. Він дає змогу зручно керувати обраними додатками й умістом безпосередньо у вашому Volkswagen. Ці елементи переносяться на дисплей мультимедійної системи у вашому полі зору для зручного й наочного  керування. У такий спосіб значно простіше отримувати доступ, наприклад, до музики, повідомлень, навігаційних мап чи аудіокниг. Volkswagen пропонує три інтерфейси для підключення смартфонів із численними можливостями: Apple CarPlay™, Android Auto™ від Google і MirrorLink®. В автомобілях, готових до використання We Connect, процес користування Apple CarPlay™  та Android Auto™ від Google™ буде особливо зручним завдяки можливості бездротового підключення до навігаційних систем «Discover Media» й «Discover Pro», а також до мультимедійної системи «Ready 2 Discover». Для запобігання відволіканню під час руху можливий запуск тільки сертифікованих додатків ¹⁾.

Ваші можливості для підключення через App-Connect

Apple CarPlay™

За допомогою CarPlay™ від Apple ви можете керувати під час поїздки обраними  додатками зі свого iPhone. В автомобілях, готових до використання We Connect, відтепер підтримується можливість бездротового підключення.

Докладніше про Apple CarPlay™

Android Auto™

Завдяки Android Auto™ від Google™ ви можете безпечно користуватися відповідними додатками на вашому смартфоні під час поїздки. В автомобілях, готових до використання We Connect, відтепер підтримується можливість бездротового підключення.

Докладніше про Android Auto™

MirrorLink®

Завдяки MirrorLink® вам більше не потрібно відмовлятися від використання  практичних додатків за кермом.

Докладніше про MirrorLink

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen