Меню
Закрити меню
Закрити

Що вам знадобиться для користування Car-Net ¹⁾

Вам це знадобиться

 

Для користування сервісами «Guide & Inform» з переліку Car-Net у вашому Volkswagen має бути встановлена навігаційна система. До переліку таких систем належать «Discover Media» й «Discover Pro», а також доступна для Touareg система «Innovision Cockpit» ²⁾.

Для користування сервісом «Security & Service» з переліку Car-Net вам знадобиться виключно сервіс екстреного виклику, яким (так само, як і інтерфейсом App-Connect) ви можете також без жодних обмежень користуватися вже за наявності мультимедійної системи «Composition Media».

У поєднанні з навігаційною системою «Discover Pro» рекомендуємо додатково замовити комплект для підключення мобільного телефону «Business», який дає можливість створювати у вашому Volkswagen точку доступу Wi-Fi. Завдяки цьому ви й ваші супутники зможете повною мірою насолоджуватися різноманітними можливостями Car-Net. 

Багатьма сервісами ви можете керувати зі свого смартфону за допомогою додатка We Connect. За умови сполучення з мультимедійною системою він може також забезпечувати з'єднання з Інтернетом, потрібне для користування сервісами Car-Net. Окремі функції потребують наявності в автомобілі певних технічних компонентів, наприклад системи охоронної сигналізації для сервісу «Охоронна сигналізація онлайн». 

Залежно від автомобіля вам можуть бути доступні різні пакети сервісів, які ви можете замовляти через портал We Connect (якщо не зробили цього під час купівлі вашого Volkswagen). За умови виконання технічних передумов вам знадобиться обліковий запис користувача, для створення якого потрібно буде виконати всього кілька кроків.

  • Навігаційна система «Discover Media», «Discover Pro» або «Discover Premium» ²⁾
  • Мультимедійна система «Composition Media» (з обмеженнями)
  • Смартфон під керуванням ОС Android™ або iPhone™ з доступом до Інтернету
  • Пакет сервісів Car-Net 
  • Профіль Volkswagen ID

Щоб мати змогу зручно користуватися онлайн-сервісами з будь-якого місця, увійдіть до системи з використанням даних вашого профілю Volkswagen ID на порталі We Connect і зареєструйте свій автомобіль. Якщо ви ще не створили профіль Volkswagen ID, на порталі ви зможете скористатися покроковою процедурою реєстрації.

Перейти на портал myVolkswagen

Користування через додаток We Connect і портал We Connect

Після реєстрації ви зможете користуватися та керувати сервісами Car-Net на порталі We Connect або за допомогою додатка We Connect на вашому мобільному пристрої. Для завантаження додатка перейдіть сюди:

Завантажити з App Store

Завантажити з Google Play

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen