Сильний характер з новими гранями

T-Roc

Відточений SUV-дизайн Нового T-Roc демонструє Ваш характер. Це також забезпечується набором вражаючих дизайнерських елементів, наприклад: світлодіодними фарами та хромованими смугами, які підкреслюють презентабельний вигляд його спортивної передньої частини. У Вас також є вибір із восьми можливих кольорів екстерʼєра у поєднанні із трьома відтінками даху автомобіля, щоб зробити ваш T-Roc безпомилково унікальним та розставити додаткові акценти. 

T-Roc R-Line

T-Roc R-Line

T-Roc Sport

T-Roc Sport

T-Roc R-Line

T-Roc R-Line

T-Roc Sport

T-Roc Sport

Наведені цифри були визначені у відповідності до методики вимірювання EG 715/2007 або EWG 80/1268. Ці цифри не стосуються певної конкретної моделі автомобіля і не становлять частину пропозиції, а наведені лише для порівняння різних типів автомобілів. На додаток до паливної економічності двигуна при визначенні витрат пального та викидів CO2 також мають значення манера керування, а також інші нетехнічні фактори, як, наприклад, умови навколишнього середовища. Окрім впливу погодних та автодорожніх умов додаткове обладнання та пристрої, розширений набір опцій, шини та інше можуть змінити важливі параметри автомобіля, такі як вага, опір руху та аеродинаміка, відповідно впливаючи на коефіцієнти витрати пального та характеристики управління.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити
Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen