Меню
Закрити меню
Закрити

Про компанію Захист персональних даних

Конфіденційність даних

Volkswagen AG та Імпортер висловлює вдячність користувачам за відвідування і прояв інтересу до веб-сайтів та продуктів концерну. Захист конфіденційності персональних даних користувача при використанні веб-сайтів концерну особливо важливий для Volkswagen AG. З огляду на це, будь ласка, прийміть до відома наступну інформацію.

1. Анонімність збору даних.

Якщо не передбачено інше, веб-сайти концерну Volkswagen AG можна відвідувати без вказівки персональної інформації. Volkswagen AG визначає тільки назву інтернет-провайдера, веб-сайт, з якого користувач зайшов на веб-сайт концерну, а також відвідані сторінки веб-сайту Volkswagen AG. Ця інформація аналізується для отримання статистичних даних. При цьому анонімність користувача зберігається.

2. Збір та обробка персональних даних.

Збір персональних даних здійснюється тільки у разі їх добровільного надання, наприклад, при вказівці у договорі, під час проведення опитувань або реєстрації для отримання індивідуалізованих послуг. У разі оформлення підписки на індивідуалізовані послуги концерну Volkswagen AG вказані під час реєстрації дані будуть використані (за згодою користувача) для стимулювання продажів і маркетингових досліджень, а також для того, щоб електронні послуги концерну точніше відповідали потребам користувачів. Крім того, за згодою користувача Volkswagen AG використовує переглянуту ним на сайтах концерну інформацію для створення профілю користувача з метою надання користувачеві реклами, що відповідає його потребам. Ця інформація передається зашифрованою для запобігання використанню її третіми особами. Обробка персональних даних користувачів здійснюється у межах України та Федеративної Республіки Німеччини.

3. Використання і передача персональних даних.

Якщо користувач не дав згоду на використання даних з іншою метою, персональні дані, зібрані на веб-сайтах концерну Volkswagen AG, будуть використовуватися тільки для виконання договорів та обробки запитів користувача. Крім цього, за згодою користувача його персональні дані використовуватимуться для стимулювання продажів, маркетингових досліджень і надання користувачеві індивідуалізованих електронних послуг концерну Volkswagen AG, що найточніше відповідають його потребам. Будь-яке використання персональних даних для надання індивідуалізованої реклами відбуватиметься лише за згодою користувача.

4. Індивідуалізована онлайн-реклама.

Індивідуалізована (цільова) онлайн-реклама дає змогу рекламодавцям виявляти користувачів для розсилки реклами і розподіляти їх за цільовими групами. На підставі цієї інформації користувач отримуватиме рекламу, що відповідає його потребам та інтересам. Під час відвідання веб-сайту концерну Volkswagen AG cookie-файл буде зберігатися у комп'ютері користувача. Cookie-файл містить інформацію про активність користувача на відвідуваних сайтах (звичний серфінг, вкладені сторінки відвідуваних інтернет-пропозицій, переходи по рекламних банерах тощо). На підставі цих даних створюється профіль з іменем, яке не дозволяє встановити особу користувача і тим самим виключає розкриття персональних даних.

 

За згодою користувача концерн Volkswagen AG може передавати персональні дані користувача своїм дочірнім компаніям та обраним користувачем партнерам концерну Volkswagen AG (автосалонам і сервісним центрам). Передача даних третім сторонам неможлива.
Користувач має право відкликати свою згоду будь-якої миті шляхом письмового звернення на адресу компанії.

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen