Меню
Закрити меню
Закрити

Простий спосіб залишатися на зв’язку.
З послугами й сервісами We Connect.

Відкрийте для себе We Connect

Приготуйтеся до наступного покоління мобільних онлайн-сервісів:  починаючи з 2021 модельного року і надалі, найновіші автомобілі Volkswagen будуть оснащені сервісом We Connect. Завдяки постійно встановленій картці eSIM ваш автомобіль буде готовим до підключення до інтернету із першого дня користування. Крім того, за допомогою додатка «We Connect» ви можете підключитися зі свого смартфону до вашого  Volkswagen та отримати доступ до певних функцій автомобіля й інформації про його стан. Відкрийте для себе палітру можливостей підключення з We Connect ¹⁾. 

 

 

Навігація

Подорожуйте спокійніше

Отримуйте інформацію про дорожній рух у реальному часі через додатки Google Maps або Waze, доступними через сервіс App Connect, та обирайте дійсно найкращий маршрут. А в компанії з нашими розумними асистентами водіння кожна ваша подорож буде ще спокійнішою.

Мультимедійні можливості

Не перемикайтеся

Слухайте радіостанції, що ведуть прямі трансляції, і прослуховуйте подкасти за допомогою сервісу «Інтернет-радіо». Слухайте потокові трансляції улюбленої музики. Насолоджуйтеся улюбленими плейлистами сервісів Apple Music чи отримайте нову підбірку крутих треків щотижня від Spotify прямо у власному авто. Подаруйте свободу комунікацій своїм пасажирам роздавши інтернет із точки доступу Wi-Fi вашого Volkswagen. Відкрийте для себе новий вимір розваг вашої мультимедійної системи за допомогою We Connect .

Дізнатися більше

Контроль над автомобілем

Зберігайте контроль

Контролюйте стан дверей та освітлення вашого Volkswagen зі смартфону. Дізнавайтеся, де стоїть ваш автомобіль. Оптимізуйте свій стиль водіння. І переглядайте важливу інформацію про автомобіль будь де та будь коли. Так ви зможете тримати під контролем усе, що має значення.

Дізнатися більше

Як активувати та користуватися We Connect

Тут ви дізнаєтеся, як активувати ваші мобільні сервіси за допомогою додатка We Connect.

Детально про активацію

Завантажити додаток We Connect 

Відчуйте всі переваги We Connect і Car‑Net в одному додатку. Просто завантажте додаток We Connect  на свій смартфон й зв'яжіть його зі своїм Volkswagen.

Перейти до App Store 

Перейти до Play Store 

Магазин додатків In-Car — як це працює

Як користувач We Connect, ви маєте змогу купувати й завантажувати корисні функції та сервіси безпосередньо через магазин In-Car Shop у вашій мультимедійній системі (розділ Магазин). Точнісінько так, як ви це звикли робити на своєму смартфоні. Через магазин In-Car Shop ви зможете без зайвих зусиль подовжувати ліцензію We Connect Plus для вашого автомобіля, щоб користуватися перевагами широкої палітри мобільних онлайн-сервісів We Connect ще протягом двох чи трьох років. 

 

* Доступність деяких сервісів може бути обмежена.

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen