Меню
Закрити меню
Закрити

Почніть користуватися We Connect

Почніть користуватися We Connect

Бажаєте економити час, завжди бути в курсі подій і зберігати спокій? Просто зробіть відповідні налаштування. Інтелектуальні асистенти We Connect вивчають ваші особисті звички й полегшують життя, коли у вас багато справ. Переконайтеся на власному досвіді

Всього кілька кроків — ваш Volkswagen, підключений до Інтернету

Пам'ятайте, що передумовою для повноцінного користування функціями є наявність вашого персонального профілю Volkswagen ID та окремого договору з Volkswagen AG про користування мобільними онлайн-сервісами.

1. Завантажте додаток We Connect.

Завантажте безкоштовний додаток We Connect для вашого смартфону. Залежно від операційної системи вашого пристрою додаток We Connect для Android ви знайдете в Google Play Store, для iOS - в App Store.

We Connect в App Store

We Connect у Play Store

2. Створіть персональний профіль Volkswagen ID

Увійдіть до системи в додатку з використанням вашого профілю Volkswagen ID. Якщо ви ще не створили профіль Volkswagen ID, у додатку ви зможете скористатися покроковою процедурою реєстрації.

3. Додайте ваш Volkswagen.

Додайте свій Volkswagen, вказавши ідентифікаційний номер автомобіля (VIN). VIN-код ви знайдете в документах про реєстрацію та під вітровим склом вашого автомобіля.

4. Активуйте We Connect

Для завершення активації дотримуйтеся вказівок, що відображаються в додатку. Щойно ви це зробите, ваш цифровий досвід сягне принципово нового рівня за допомогою інтелектуальних сервісів вашого Volkswagen із сервісами We Connect.

Ось що потрібно для користування We Connect у вашому Volkswagen

Докладні інструкції щодо активації та користування онлайн-сервісами у вашому автомобілі ви знайдете тут.

Переглянути інструкції

Завантажити додаток We Connect

 

Відчуйте всі переваги We Connect і Car‑Net в одному додатку. Просто завантажте додаток We Connect для операційної системи вашого смартфону й зв'яжіть його зі своїм Volkswagen.

Завантажити додаток We Connect з App Store

Завантажити We Connect із Play Store

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen