Меню
Закрити меню
Закрити

Активація Car-Net 1)

Тут ви дізнаєтеся, як активувати мобільні онлайн-сервіси через додаток We Connect. Також доступна можливість активації через мультимедійну систему вашого Volkswagen.

Так ви можете активувати Car-Net

Car-Net полегшить ваше повсякденне життя. Тут ви знайдете інструкції щодо активації онлайн-сервісів Car-Net у вашому Volkswagen та його активації.

Бажаєте дізнатися, чи оснащений ваш автомобіль сервісами Car-Net або We Connect? Тоді перейдіть до перевірки сумісності. 

Активація за допомогою додатка We Connect

Скористайтеся зручною можливістю для активації мобільних сервісів від Volkswagen за допомогою вашого смартфону: за допомогою додатка We Connect ви можете швидко й просто створити обліковий запис користувача та зробити онлайн-сервіси доступними у вашому автомобілі.

Ця текстова інструкція містить перелік окремих кроків, які потрібно для цього виконати.

Завантажити інструкцію в текстовому форматі

Активація за допомогою вашої мультимедійної системи

У вашому Volkswagen наявний пакет сервісів Car-Net «Guide & Inform»? Тоді ви можете швидко й зручно активувати наші онлайн-сервіси в припаркованому автомобілі за допомогою вашої мультимедійної системи. Ця текстова інструкція допоможе вам виконати процес активації.

Завантажити інструкцію в текстовому форматі

Активація e-Remote у вашому e-up! 

Пакет сервісів e-Remote з переліку Car Net пропонує зручний доступ до найважливіших функцій вашого e-up!. Про порядок активації онлайн-сервісів зі складу пакета e-Remote у вашому e-up! ви дізнаєтеся із цієї покрокової інструкції.

Завантажити інструкцію в текстовому форматі

Створення з'єднання з мережею Інтернет

Щоб користуватися всіма перевагами мобільних онлайн-сервісів, на додачу до чинної ліцензії Car-Net у вашому автомобілі має бути наявне з'єднання з Інтернетом. Залежно від комплектації встановити таке з'єднання можна різними способами. Це відео ознайомить вас з ними й допоможе виконати процедуру з'єднання покроково.

Щоб ви мали змогу переглянути цю інформацію ще раз, нижче наведено посилання для завантаження інструкції в текстовому форматі.

Завантажити інструкцію в текстовому форматі

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen