Меню
Закрити меню
Закрити

We Upgrade
Сервіс, що створюватиме ваше майбутнє

Ми створимо для вас краще майбутнє
Завдяки можливості дооснащення

We Connect ²⁾ - ваш ключ до найновішого покоління мобільних онлайн-сервісів. Починаючи з 2021 модельного року і надалі, найновіші автомобілі Volkswagen будуть оснащені сервісом We Connect2) . Завдяки постійно встановленій картці eSIM ваш автомобіль буде готовим до підключення до інтернету із самого початку.  Після одноразової активації та входу до системи з використанням вашого профілю Volkswagen ID сервіси We Connect зроблять ваше повсякдення не лише приємнішим, а й зручнішим. Крім того, доступна нова можливість активації обраних нових функцій у вашому Volkswagen вже після придбання автомобіля. Так ви зможете надалі персоналізувати свій автомобіль у повній відповідності до власних потреб. До того ж без зайвих труднощів - через Інтернет у магазині In-Car Shop (розділ Магазин мультимедійної системи). Перегляньте, які функції «We Upgrade» ¹⁾ доступні вам, як основному користувачу, для вашого автомобіля.

Ваш Volkswagen ніколи не припиняє вчитися: функції We Upgrade для We Connect оснащених автомобілів

App Connect³⁾: перенесіть свої додатки в автомобіль


За допомогою дротового з'єднання через інтерфейс App-Connect обрані додатки й уміст можна перенести безпосередньо на дисплей мультимедійної системи вашого Volkswagen у вашому полі зору для зручного та наочного керування. Завдяки цьому забезпечується значно зручніший доступ до музики, повідомлень, мап чи аудіокниг. Volkswagen пропонує три інтерфейси для підключення смартфонів із численними можливостями: Apple CarPlay™, Android Auto™ від Google і MirrorLink®. За допомогою функції «We Upgrade» можна активувати можливість користування Apple CarPlay™ через бездротове з'єднання з навігаційною системою «Discover Media». Для запобігання відволіканню під час руху можливий запуск тільки сертифікованих додатків. 

Light-Assist: світить, але не засліплює. Практично в усіх ситуаціях.


Система регулювання дальнього світла фар Light Assist представляє поїздку в автомобілі Golf в абсолютно новому світлі. Завдяки розміщенню камери за лобовим склом система регулювання дальнього світла фар Light Assist може розпізнати автомобілі, які рухаються попереду, а також зустрічний дорожній потік і автоматично перемикатися між ближнім та дальнім світлом. 

Багатоколірна фонова підсвітка: Для внутрішнього спокою.


Додайте індивідуальності своєму новому Golf. Розширення функцій базової фонової підсвітки завдяки можливості вибору кольору дозволяє освітлювати салон відповідно до настрою. Скористуйтеся м'якою підсвіткою салону, палітра якої налічує до 32 кольорів. Ви можете вибирати холоднішу або теплішу кольорову гамму, таку, що пасує до сяючого вогнями мегаполісу або неосвітленої заміської дороги, і створювати для себе й своїх супутників нову атмосферу в кожній поїздці.

1) Для користування можливостями «We Upgrade» ви повинні мати обліковий запис Volkswagen ID, чинний договір про користування We Connect і підтвердити свої повноваження як основного користувача, тобто прив'язати ваш обліковий запис користувача до конкретного автомобіля. Крім того, в автомобілі мають бути наявні технічні функції та обладнання, потрібні для використання відповідних можливостей «We Upgrade». Доступні для відповідного автомобіля функції «We Upgrade» основний користувач може переглянути в магазині In-Car Shop у мультимедійній системі. Для отримання платних продуктів потрібно один раз налаштувати спосіб оплати в інтернет-магазині We Connect Webshop за посиланням https://shop.volkswagen-we.com. Придбані та активовані функції «We Upgrade» залишаються в автомобілі, перенесення в інші автомобілі неможливе.

2) Для користування послугами з переліку We Connect ви повинні мати обліковий запис користувача Volkswagen ID та увійти до системи We Connect із використанням імені користувача й пароля. Крім цього, потрібно укласти онлайн окремий договір про користування We Connect або We Connect Plus з компанією Volkswagen AG. У разі We Connect Plus ви маєте 90 днів після отримання автомобіля, щоб зареєструвати автомобіль на вебсайті www.portal.volkswagen-we.com і користуватися сервісами протягом усього встановленого періоду безкоштовного користування. Можливість користування мобільними онлайн-сервісами We Connect забезпечується за рахунок інтегрованого рішення для підключення до Інтернету. Витрати, пов'язані з передаванням даних на території Європи в межах зони покриття мережі зв'язку (за винятком сервісів «Streaming & Internet» й окремих додатків In-Car), покладаються на Volkswagen AG. Для користування сервісами «Streaming & Internet», окремими додатками In-Car і точкою доступу Wi-Fi можна придбати пакети даних від стороннього постачальника - партнера з надання послуг мобільного зв'язку, компанії «Cubic Telecom» - і використовувати їх у межах зони покриття мережі зв'язку на території багатьох європейських країн. Інформація щодо тарифів  і країн, де підтримується послуга, доступна за посиланням https://vw.cubictelecom.com. Як альтернативу для користування інтернет-радіо й потоковим відтворенням мультимедіа можна використовувати кінцевий мобільний пристрій (наприклад, смартфон), який може працювати в режимі мобільної точки доступу Wi-Fi. У цьому разі відповідні сервіси будуть доступні лише за існування наявного або окремо укладеного договору про надання послуг мобільного зв'язку між вами й вашим постачальником послуг мобільного зв'язку та лише в межах зони покриття відповідної мережі мобільного зв'язку. Отримання пакетів даних із мережі Інтернет залежно від тарифного плану мобільного зв'язку, особливо в разі перебування за кордоном, може спричинити додаткові витрати (наприклад, плату за роумінг). Для користування безкоштовним додатком We Connect потрібен смартфон з відповідною версією операційної системи iOS або Android і SIM-картка з підтримкою передачі даних за наявним або спеціально укладеним договором про надання послуг мобільного зв'язку між вами й вашим оператором мобільного зв'язку.  Доступність окремих сервісів зі складу пакетів We Connect і We Connect може відрізнятися залежно від країни, автомобіля та комплектації. Цими сервісами можна користуватися протягом встановленого терміну дії договору; налаштування або вміст сервісів можуть бути змінені впродовж цього терміну. Докладніша інформація доступна за посиланням www.portal.volkswagen-we.com й у вашого дилера Volkswagen. Інформацію щодо тарифів на мобільний зв'язок ви можете отримати у вашого постачальника послуг мобільного зв'язку.

3) Інтерфейс App-Connect підтримує технології Apple CarPlay™, Android Auto™ й MirrorLink®. Для запобігання відволіканню під час руху можливий запуск тільки сертифікованих додатків. У зв'язку із цим візьміть до уваги, що певні додатки можуть не підтримуватися деякими із трьох зазначених технологій, а доступність цих технологій може залежати від країни перебування. Інформація щодо сумісності зі смартфонами доступна за посиланнями www.volkswagen.de/mobiltelefon, крім цього: для Apple CarPlay™ - за посиланням https://www.apple.com/de/ios/carplay/, для Android Auto™ - за посиланням https://www.android.com/intl/de_de/auto/, для MirrorLink® - за посиланням https://mirrorlink.com/. 

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen