Меню
Закрити меню
Закрити

Створити автомобіль може тільки той, хто знається на людях.

У процесі створення Golf 7 ми ще уважніше дослухалися, ретельніше придивлялися й ставили ще більше запитань. Водночас думали тільки про одне: про автомобіль, який найкраще розуміє потреби людей, дає найзрозуміліші відповіді на запитання майбутнього, а цілий клас автомобілів завдячує йому своєю назвою.

 

Пакетна пропозиція Сервіс 4+

Для моделей автомобілів віком понад 4 роки

Візит до офіційного сервісного партнера бренда завжди вартий того, особливо це актуально для власників Volkswagen, автомобілі яких старше 4 років. Тут ви зможете скористатися вигідними пакетними цінами пакетної пропозиції "Сервіс 4+" на ремонт і технічне обслуговування, що включають вартість робіт і деталей.

Мультимедіа

Dynaudio

Щоб якнайкраще розташовувалися не лише ви, а й звуки.

Чи можете ви уявити, що музика у вашому авто звучить краще, ніж з динаміків вашої домашньої Hi-Fi-системи? Доступна як опція акустична система DYNAUDIO Excite адаптована до особливостей просторової акустики автомобіля, тому її звучання буде приємною несподіванкою, навіть якщо ви звикли до звуку класу «High-End».

Якщо ви бажаєте насолоджуватись усіма нюансами музики з точним відтворенням басів і кришталево чистими високими частотами, тоді вам варто прислухатися до акустичної системи DYNAUDIO Excite від данської компанії Dynaudio, що спеціалізується на виробництві професійного обладнання. Вісім адаптованих до салону динаміків і сабвуфер, а також 10-канальний підсилювач потужністю 400 Вт здатні відтворити ідеальний саундтрек для будь-якої поїздки. Завдяки технології Digital Signal Processing (DSP), яка контролює параметри окремих динаміків з урахуванням вашого положення в салоні, звук завжди відтворюється ідеально з точки зору слухача. Байдуже, яка музика вам подобається - акустична чи електронна, тиха чи гучна, після поїздки ви будете почуватися більш розслабленими.

Car-Net

Вам більше не доведеться подорожувати без Інтернету.

Інтернет може бути корисним у багатьох сферах життя, і автомобіль - не виняток. Зокрема, ви можете відстежувати ситуацію на дорогах на підставі актуальних даних і завбачливо планувати або змінювати маршрут руху. Але можливості пропонованих як опція онлайн-сервісів «Guide & Inform» з переліку Car-Net цим не обмежуються.

Автомобільний Інтернет від Volkswagen називається Car-Net. За цією назвою приховуються сервіси, зручні послуги та корисні програми. Пакет сервісів «Guide & Inform»¹ з переліку Car-Net пропонується з доступною як опція системою навігації Discover Media. Завдяки підключенню до мережі Інтернет ви зможете користуватися найактуальнішими даними. Наприклад, про виникнення або зникнення заторів можна дізнаватися практично в реальному часі. Особливо зручна функція: ваш маршрут руху буде автоматично скоригований з урахуванням отриманої інформації.
Скориставшись можливостями Car-Net, за допомогою функції пошуку спеціальних об'єктів онлайн Ви зможете знайти численні привабливі ресторани. Крім того, функція забезпечує можливість пошуку інших об'єктів, які вас цікавлять. Готель, заправна станція чи новий кінотеатр - інформація з мережі Інтернет дає змогу робити численні захопливі та корисні відкриття.

Телефонний зв’язок

З обома руками на кермі спілкуватися безпечніше.

Якщо бажаєте, у поїздках ви теж можете залишатися на зв'язку. Комплекти для підключення мобільного телефону Comfort і Premium, що доступні як опція, дають змогу вивільнити руки й стежити за ситуацією на дорозі.

Системи підтримки

**Адаптивний круїз-контроль (ACC)** і система підтримки в разі загрози фронтального зіткнення (Front Assist)

Запорука спокою на переповнених вулицях.

Хочете мати асистента, який допомагав би вам стежити за транспортом попереду? Доступний як опція адаптивний круїз-контроль (ACC) у комплекті із системою підтримки в разі загрози фронтального зіткнення (Front Assist) та функцією автоматичного екстреного гальмування (City Emergency Braking) допоможуть вам зберігати спокій у поїздках.

Система напівавтоматичного паркування (Park Assist)

Просто доручіть процес паркування вашому авто.

Навіть якщо ви спокійно заїжджаєте на найтісніші майданчики в присутності сторонніх глядачів, пропонована як опція система напівавтоматичного паркування (Park Assist) приємно вразить вас, адже вона не просто розпізнає підходящі для паркування місця, але й керує автомобілем замість вас.

Вибір стилю водіння

Ваш Volkswagen адаптується до Вашого стилю водіння.

Віддаєте перевагу водінню в економічному стилі чи полюбляєте спортивний драйв? Можливо, вам більше до вподоби комфорт? Завдяки системі вибору стилю водіння (опція) ви зможете адаптувати характеристики керованості автомобіля до свого стилю керування й особливостей дорожнього покриття та ситуації на дорозі.

Датчик «мертвих» зон з **асистентом виїзду з місця паркування**

Ваш автомобіль – надійний помічник під час зміни смуги та під час виїзду зі стоянки.

Під час руху датчик «мертвих» зон (опція) у межах можливостей системи попереджає вас про автомобілі в «мертвій зоні», а асистент виїзду з місця паркування контролює ділянки з боків та позаду автомобіля під час виїзду з місця паркування заднім ходом.

Економічність

Відчуйте переваги!

Економічність

TDI

Назад до огляду

Відчуйте переваги високої тяговитості в поєднанні з низькою витратою пального.

Ви охоче подорожуєте на великі відстані, та водночас бажаєте витрачати менше пального? Наші дизельні двигуни TDI на основі технології Common Rail пропонують оптимізований рівень економічності, тяговитості та потужності.

TSI

Назад до огляду

Обирайте раціональне задоволення від керування.

Бензиновий двигун TSI забезпечує ідеальне поєднання потужності та ощадливості. Максимальний крутний момент доступний уже на низьких обертах.

4MOTION

Назад до огляду

Не втрачайте контакту з поверхнею.

Не бажаєте відмовлятися від належного зчеплення на мокрій або вибоїстій дорозі? Таку можливість практично на будь-якій поверхні пропонує інтелектуальний повний привод 4MOTION.

Комфорт

Фонове освітлення Тут ви почуватиметеся під належним наглядом.

Нехай буде світло, але з урахуванням індивідуальних потреб: додаткові освітлювальні елементи з можливістю регулювання інтенсивності наповнять салон блакитним сяйвом, а вам буде легше орієнтуватися.

Багажний відсік Безпечне та зручне розміщення вашого багажу.

Удосталь місця повинні мати не лише пасажири, але й багаж. Тому продумана концепція зберігання пропонує чудові рішення для дрібних предметів і великих пакунків.

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen