Меню
Закрити меню
Закрити

Власники або потенційні покупці попередніх моделей Volkswagen знайдуть тут корисну інформацію про обрану модель: спеціальні пропозиції та ії особливості, системи підтримки, а також важливі поради щодо інспекційного сервісу, технічного обслуговування та заміни зубчастого ременя. Ми постійно розширюємо перелік інформаційних матеріалів!

Пакетна пропозиція Сервіс 4+

Для моделей автомобілів віком понад 4 роки

Візит до офіційного сервісного партнера бренда завжди вартий того, особливо це актуально для власників Volkswagen, автомобілі яких старше 4 років. Тут ви зможете скористатися вигідними пакетними цінами пакетної пропозиції "Сервіс 4+" на ремонт і технічне обслуговування, що включають вартість робіт і деталей.

Попередні моделі класичних автомобілів

Від Käfer до Corrado: вирушайте в подорож у часі, щоб ознайомитися з класичними моделями Volkswagen попередніх років. Шукаєте запасні частини до таких моделей? Сервісні партнери Volkswagen охоче допоможуть вам!

Der Käfer
Golf /Caddy
Scirocco / Corrado
Polo / Derby
Passat / Santana
Jetta / Vento
Der Käfer
Golf /Caddy
Scirocco / Corrado
Polo / Derby
Passat / Santana
Jetta / Vento

«Жук»

VW Käfer – перша модель Volkswagen, і навряд чи знайдеться ще один автомобіль зі схожою кар’єрою. Незважаючи на свою недосконалість (а можливо, саме завдяки їй), Käfer перетворився з досяжної мрії про перший автомобіль на символ економічного дива й культовий автомобіль альтернативних рухів. «Жуки» бігають дорогами всіх країн світу, а силует цього автомобіля знайомий усім.

Golf / Caddy

З технічного погляду Golf був повною протилежністю «жука», хоча й успадкував багато його рис в усіх сферах: двигун з поперечним розташуванням, передній привод, рідинне охолодження й велика кришка багажного відсіку не були новими, але їх скомпонували настільки вдало, що Golf перевищив усі сподівання. Бензинові та дизельні двигуни потужністю від 50 до 112 к.с. давали змогу задовольнити широкі потреби.

Scirocco / Corrado

Дводверне спорт-купе розглядали як наступника застарілої моделі Karmann Ghia, але на відміну від задньомоторного попередника лінійка Scirocco не мала версії в кузові «кабріолет». Як й у випадку з Golf, дизайн розробляв Джуджаро, а виготовляли купе на підприємстві Karmann у місті Оснабрюк.

Polo / Derby

Polo створили 1975 року на базі спорідненого за конструкцією Audi 50. Обидва автомобілі на той час являли собою перші німецькі компактні моделі нового класу. Часи тісних, небагато оснащених автомобілів із сумнівними динамічними якостями залишилися позаду, адже Polo й Audi 50 були комфортними й маневреними. Компактний автомобіль уперше отримав усе необхідне, щоб дарувати приємні емоції.

Passat / Santana

Passat у кузові «хетчбек» вийшов на ринок 1973 року як конкурент популярної моделі Audi 80. Він зіграв важливу роль для виходу концерну з найтяжчої кризи, яка виникла на початку 70-х років. Passat взяв на себе тягар, пов’язаний з необхідністю замінити три застарілі моделі, але попри це одразу досягнув абсолютного успіху.

Jetta / Vento

Коли 1979 року компанія Volkswagen представила модель Jetta, йшлося не просто про збільшений до розмірів седана Golf, а про окрему модель. Відповідно, відмінності від Golf 1 також були значними, адже гармонійних змін зазнала не лише задня частина кузова – автомобіль отримав передню частину зовсім іншої конструкції.

Сподобався новий автомобіль з пробігом?

Більше жодних розчарувань під час купівлі автомобілів із пробігом: сервіс «Das WeltAuto» пропонує тільки автомобілі, перевірені нашими фахівцями. Якісні автомобілі з пробігом. Гарантовано.

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen