Меню
Закрити меню
Закрити

Заспокійливо надійний. Заспокійливо інноваційний. Polo

Він знає, як вразити рівнем безпеки.

У Polo вас важко буде вивести зі стану душевної рівноваги, адже він оснащений небаченою досі кількістю асистентів, які постійно спостерігають за дорогою, попереджають водія, а в критичних ситуаціях можуть навіть втрутитися. Але незалежно від того, наскільки ви спокійні за кермом, цей автомобіль завжди надихатиме вас на пошуки чогось нового.

Екстер’єр Довіру потрібно заслужити.

Інколи це відчуття виникає спонтанно, як-от у випадку з Polo. Цьому сприяє його впевнений дизайн із чітко окресленими лініями та привабливі деталі, як-от решітка радіатора з хромованою вставкою чи оновлений бампер. Саме тому цей автомобіль на вигляд упевнений і безпечний ще до посадки.

Фари Особливі й ефектні.

Форма світлодіодних фар (опція) гармонійно поєднується з динамічним дизайном Polo. Спектр світла, яке випромінюють світлодіоди, подібний до денного й тому значно приємніший для людського ока. Крім того, порівняно з галогенними, світлодіодні фари вирізняються потужнішим світловим потоком і забезпечують оптимальне освітлення полотна дороги, сприяючи підвищенню рівня безпеки.

Пакетна пропозиція Сервіс 4+

Для моделей автомобілів віком понад 4 роки

Візит до офіційного сервісного партнера бренда завжди вартий того, особливо це актуально для власників Volkswagen, автомобілі яких старше 4 років. Тут ви зможете скористатися вигідними пакетними цінами пакетної пропозиції "Сервіс 4+" на ремонт і технічне обслуговування, що включають вартість робіт і деталей.

Безмежний світ мультимедіа

Ідеальні розваги від старту до фінішу:
все про мультимедійні й навігаційні системи, а також мобільний зв'язок і Car-Net від Volkswagen.

Телефонний зв’язок

З обома руками на кермі телефонувати безпечніше.

Якщо бажаєте, у поїздках ви теж можете залишатися на зв'язку. Пакет Connectivity, що входить до базової комплектації версій Comfortline і вище, дає змогу вивільнити руки й стежити за ситуацією на дорозі. USB-роз'єм дає змогу підключати до мультимедійної системи зовнішні аудіоджерела, наприклад MP3-плеєр. У разі потреби в автомобілі можна створити точку доступу Wi-Fi, скориставшись модемом Car-Stick (опція) у поєднанні з навігаційною системою Discover Media.

Сервіси «Guide & Inform»

Вам більше не доведеться подорожувати без Інтернету.

Інтернет може бути корисним у багатьох сферах життя, і автомобіль - не виняток. Зокрема, ви можете відстежувати ситуацію на дорогах на підставі актуальних даних і завбачливо планувати або змінювати маршрут руху. Але можливості пропонованих як опція онлайн-сервісів «Guide & Inform» з переліку Car-Net цим не обмежуються.

App-Connect

Ваш Volkswagen перетвориться на смартфон на колесах.

Ваш смартфон у багатьох випадках здатен полегшити повсякденне життя. А завдяки доступному як опція інтерфейсу App-Connect¹ (Car-Net) він може стати в пригоді й під час поїздок. Щоб зайвий раз не відволікатися, можна зручно керувати сумісними додатками за допомогою сенсорного екрана вашої мультимедійної системи.

Система голосового керування

Ваша мультимедійна система розуміє ваші бажання.

За допомогою голосових команд можна швидше й простіше керувати численними функціями мультимедійної системи. Пропонованими як опція мультимедійними системами Discover Media та Composition Media можна керувати голосом, якщо бажаєте.

Системи підтримки

Запорука спокою на переповнених вулицях.

Адаптивний круїз-контроль (ACC) і система підтримки в разі загрози фронтального зіткнення (Front Assist)

Хочете мати асистента, який допомагав би вам стежити за транспортом попереду? Доступний як опція адаптивний круїз-контроль (ACC) у комплекті із системою підтримки в разі загрози фронтального зіткнення (Front Assist) та функцією автоматичного екстреного гальмування (City Emergency Braking) допоможуть вам зберігати спокій у поїздках.

Адже ви не маєте очей на потилиці.

Камера заднього виду (Rear View)

Доступна як опція камера заднього виду (Rear View) допомагає помічати перешкоди позаду автомобіля. Вбудована в задню частину автомобіля камера передає зображення на екран мультимедійної системи. Завдяки цьому маневрування значно полегшується, а ви можете краще розпізнавати перешкоди.

Втома Вам більше не страшна.

Система розпізнавання втоми

Система розпізнавання втоми, що входить до базової комплектації, без упину турбується про вашу бадьорість. Вона оцінює ваш стиль водіння й рекомендує перепочити, якщо ваша поведінка за кермом відрізняється від стилю водіння зосередженого водія.

Дорожньо-транспортна пригода не повинна спричиняти додаткові зіткнення.

Система запобігання вторинним зіткненням (MCB)

Передбачена в базовій комплектації система запобігання вторинним зіткненням (MCB) допомагає уникнути заносу та додаткових ударів після дорожньо-транспортної пригоди або пом'якшити їхні наслідки.

Двигуни Відчуйте переваги високої тяговитості в поєднанні з низькою витратою пального.

Ви охоче подорожуєте на великі відстані, та водночас бажаєте витрачати менше пального? Наші дизельні двигуни TDI на основі сучасної технології Common Rail пропонують оптимізований рівень економічності.

Технологія BlueMotion Якщо для вас найголовніше – знижена витрата пального.

Обираючи Volkswagen з технологією BlueMotion, ви отримуєте автомобіль, у якому ретельно продуманий комплекс заходів з оптимізації сприяє зниженню витрати пального.

Коробка передач із дводисковим зчепленням DSG. Перемикайтеся швидше. І економніше.

Коробка передач із дводисковим зчепленням DSG забезпечує можливість швидкого перемикання передач без переривання потоку потужності. Водночас вона поєднує переваги механічної коробки передач та автоматичної трансмісії і дає змогу економити пальне.

Комфорт

Alcantara / шкіра

Потіште себе високоякісними акцентами в салоні.

Погляньте, доторкніться і принюхайтеся: відчуваєте, як Alcantara в поєднанні зі шкірою піднімають комфорт салону на якісно новий рівень? Крім того, таке приємне додаткове оснащення дає змогу підкреслити спортивний стиль автомобіля.

Тканини й візерунки

Ці тканини приємно вразять вас.

Вмощуйтеся зручніше на сидіннях з класичною тканинною оббивкою, що водночас приваблива й не потребує складного догляду. Незалежно від обраного варіанта комплектації матеріал стійкий до зношення і приємний на дотик.

Комфорт

Автомобіль стане вашою зоною комфорту в подорожах.

Байдуже, як часто та на які відстані ви подорожуєте: численні зручні функції забезпечать належний комфорт під час кожної поїздки у вашому Polo.

Комбінація приладів

Подорожуйте завбачливо.

Дисплей комбінації приладів з новим компонуванням забезпечує наочне відображення всієї важливої інформації про параметри руху.

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen