Меню
Закрити меню
Закрити

Сервіси для вашого Golf Golf 6

Особливості вашого Golf 6.

Завдяки численним версіям Golf VI задовольнить кожного.

Від захопливого до гармонійного, від приємного до збудливого, для прихильника спортивного стилю водіння чи молодої сім'ї: варіанти комплектації найрізноманітніші. Ми небайдужі до автомобілів, які ви експлуатуєте, тому на цій сторінці ви знайдете корисну інформацію щодо сервісного обслуговування Golf 6 та пропозиції, розроблені спеціально для вашого Golf.

Golf 6 GTI

Golf 6 GTI

Найшвидший шлях до насиченого подіями життя. Ви готові до перегонів зі своїм серцебиттям?
Ваш суперник - Golf GTI.

Golf 6 R

Golf 6 R

На той час Golf R був найпотужнішим за всю історію моделі:
рафінована потужність і послідовний спортивний стиль у дизайні.

Golf 6

Golf 6

Автомобіль, який найкраще розуміє потреби людей, дає найзрозуміліші відповіді на запитання майбутнього, а цілий клас автомобілів завдячує йому своєю назвою.

Golf GTD

Golf GTD

Потужний на дорозі.
Бережливий до гаманця.

Особливості

Численні деталі й технологічна досконалість – його ключова перевага. Дізнайтеся більше про особливості Golf VI.

Особливості

Дизайн

Назад до огляду

Дизайн

Спортивний чи класичний – у Golf VI вам не доведеться обирати щось одне, адже його дизайн поєднує обидва стилі. Доказом цього є чіткий та виразний дизайн коліс, елегантні лінії задньої частини й спарені патрубки випускної системи, які нагадують про неймовірну потужність, що приховується під капотом.

Комфорт

Назад до огляду

Комфорт

Кожна поїздка стане ще кращою, якщо ви почуватиметеся безпечно. У цьому вам допоможе Golf VI. Наприклад, його камера заднього виду (Rear View) покаже все, що знаходиться позаду – навіть сусідського собаку. Електронна система підтримання курсової стійкості (ESC) допоможе утриматися на дорозі в критичній ситуації, а ще оснащення автомобіля включає фронтальні й бокові подушки безпеки та подушки для захисту ніг і голови.

Системи підтримки

Назад до огляду

Системи підтримки

На дорозі може статися що завгодно, але ваш Golf VI з інтелектуальними системами підтримки завжди підстрахує: пропонована як опція адаптивна підвіска (DCC) автоматично реагує на ситуацію й стан дороги. Ваші побажання теж не залишаться поза увагою: обрати більш комфортні чи спортивні налаштування можна одним натисканням кнопки.

Мультимедіа

Назад до огляду

Мультимедіа

Пункт призначення перед очима, лунає улюблена пісня – так поїздка буде значно приємнішою. Мультимедійне оснащення вашого Golf VI дає змогу насолоджуватися насиченим звучанням і полегшує пошук маршрутів. Залежно від комплектації перелік оснащення може включати систему голосового управління, систему розпізнавання дорожніх знаків, сенсорний екран, функцію гучного зв’язку та DVD-привод.

Пакетна пропозиція Сервіс 4+

Для моделей автомобілів віком понад 4 роки

Візит до офіційного сервісного партнера бренда завжди вартий того, особливо це актуально для власників Volkswagen, автомобілі яких старше 4 років. Тут ви зможете скористатися вигідними пакетними цінами пакетної пропозиції "Сервіс 4+" на ремонт і технічне обслуговування, що включають вартість робіт і деталей.

Зубчастий ремінь і ланцюг ГРМ

Зубчастий ремінь і ланцюг ГРМ виконують ту саму функцію – синхронізують роботу компонентів двигуна. Для ланцюга ГРМ міжсервісні інтервали не передбачені, він розрахований на весь термін експлуатації автомобіля. Двигун працює як слід, тільки якщо ланцюг ГРМ або зубчастий ремінь рухаються тихо й точно. Але на відміну від ланцюга, зубчастий ремінь перевіряють через фіксовані інтервали. Коли потрібно виконувати заміну та чому в жодному разі не можна зволікати? Зараз ви про це дізнаєтеся.

Зубчастий ремінь: запитання та відповіді

Досягнення

Назад до огляду

На що здатен зубчастий ремінь протягом свого життя?

Зубчастий ремінь з'єднує колінчастий вал з розподільним валом. Без нього двигун не працюватиме. А оскільки ремінь весь час переміщується, протягом строку своєї служби він проходить відстань, достатню для того, щоб шість разів об'їхати довкола земної кулі.

Функції

Назад до огляду

Які функції виконує зубчастий ремінь?

Зубчастий ремінь передає зусилля з колінчастого вала на розподільний вал, який відкриває та закриває клапани двигуна. Паливоповітряна суміш надходить у камеру згорання, де згорає й приводить у рух поршні. Часто зубчастий ремінь приводить у рух і насос охолоджувальної рідини.

Перевірка

Назад до огляду

Навіщо регулярно перевіряти й заміняти зубчастий ремінь?

Старий чи надто зношений зубчастий ремінь може порватися та спричинити пошкодження двигуна, адже через порушення синхронізації системи газорозподілу двигуна поршні битимуть по клапанах зі швидкістю кулі (до 15 м/с). У такій ситуації здебільшого доводиться замінювати головку блока циліндрів.

Заміна зубчастого ременя

Назад до огляду

Коли потрібно замінювати зубчастий ремінь?

Залежно від моделі автомобіля, типу двигуна й умов експлуатації зубчастий ремінь замінюють через фіксовані інтервали або застосовують визначені виробником інтервали перевірки. Фіксовані інтервали зазвичай прив'язані до пробігу й можуть становити від 60 000 до 210 000 км. Зубчасті ремені бензинових двигунів перевіряють часто, у процесі перевірки механік з'ясовує, чи потрібно їх замінювати. Необхідну інформацію з цього приводу має ваш дилер Volkswagen.

Порада: Ваш новий автомобіль з пробігом варто перевірити одразу після придбання.

Заміна зубчастого ременя самотужки

Назад до огляду

Чи можна замінити зубчастий ремінь самотужки?

Неправильно встановлений зубчастий ремінь може спричинити пошкодження двигуна. Заміняти його складно й дорого. Зубчастий ремінь і напрямні ролики треба ідеально вирівняти й забезпечити правильний натяг ременя. Водночас замінюють насос охолоджувальної рідини, натягувачі ременя й напрямні ролики. Для цього потрібні не лише знання, але й спеціальний інструмент. Отже, заміну ременя варто довірити офіційному дилеру Volkswagen.

Модель автомобіля

Назад до огляду

Як знайти підходящу пропозицію для моєї моделі автомобіля?

Відкрийте для себе спеціальні пакетні пропозиції "Volkswagen Сервіс 4+" для моделей віком понад 4 роки, щоб скористатися вигідними цінами на обслуговування зубчастого ременя вашого Volkswagen. Пакетні пропозиції "Volkswagen Сервіс 4+" - привабливі умови, що включають вартість робіт і деталей!

Розміри шин

 

Як і розмір взуття, розмір шин повинен точно пасувати до вашого Golf VI. Тільки так ви зможете подорожувати безпечно й під захистом страховки. Як обрати правильний розмір?

Ширші шини мають ефектний вигляд. Але що приховує їхня зовнішність? Чи обов'язково більша шина матиме краще зчеплення з поверхнею асфальту? І чому стандартні шини вашого Golf VI на 5 см ширші, ніж шини Golf I?

Ми все пояснимо.

Значення маркування шини

1. Ширина шини в мм

225 / 45 R 17 94 W

На легкових автомобілях використовуються шини завширшки від 125 до 335 мм. Ширина шин для вашого Golf VI становить від 195 до 235 мм.

 

2. Співвідношення висота/ширина

225 / 45 R 17 94 W

Яке співвідношення висоти шини до ширини поперечного перерізу у відсотках? Що менше число, то нижча боковина шини. Співвідношення висота/ширина в шин Golf VI становить від 35 до 65%.

 

3. Конструкція шини

225 / 45 R 17 94 W

Каркас шини складається з тонких ниток корду. R (радіальні шини): нитки розташовані перпендикулярно до напрямку руху. D (діагональні шини): нитки розташовані по діагоналі відносно напрямку руху. Одночасно на автомобілі можна використовувати тільки шини однакової конструкції. RF (Run-Flat): проколостійкі шини.

 

4. Діаметр диска в дюймах

225/45 R 17 94 W

Вимірюється від краю до краю диска. Діаметр шин Golf VI становить від 15 до 19 дюймів.

 

5. Індекс навантаження (Load-Index)

225/45 R 17 94 W

Визначає максимальне навантаження на шину в поєднанні з найвищою швидкістю. Наприклад, при значенні 94 короткочасне допустиме навантаження становить 670 кг (за умови відповідного тиску повітря в шині).

 

6. Індекс швидкості

225/45 R 17 94 W

Допустиму максимальну швидкість слід розглядати в поєднанні з індексом навантаження. На високій швидкості допустиме навантаження на шину може знижуватися.

Які шини обрати – вузькі чи широкі?

Більша площа бігової доріжки протектора - краще зчеплення.

Дощ або сухі дороги й сонячний день - незалежно від прогнозу погоди завжди діє єдине правило: що ширші шини, то краще вони триматимуть зчеплення з поверхнею, навіть під час аквапланерування.


Обережно - аквапланерування!

Хто плаває краще - слон на маленькому надувному човні чи на великому? Байдуже. Широкі шини повинні відводити більше води й тому швидше «пливуть» під час аквапланерування.


Нижчий рівень комфорту.

Через меншу висоту бічної стінки широкі шини відчутно жорсткіші, тож забезпечують поліпшену керованість і водночас призводять до зниження комфорту, а ще - сильніше шумлять на асфальті.


Вищий опір - більша витрата.

У ширших шин більша й площа, на яку впливає вітер: якщо конкретно, зі збільшенням ширини шин на 30 мм площа опору зростає на 6%. Це означає, що опір коченню зростає, а ваш Golf VI витрачає більше потужності та споживає більше пального.


Більше сантиметрів - більше потужності.

Загальне правило: що ширші шини, то більше потужності ваш автомобіль може передати на дорогу. Тому шини в Golf VI на 5 см ширші, ніж у Golf I. Врешті-решт, він потужніший.

Очищення шин

Видаляйте сторонні предмети з канавок профілю шини щітками, мийкою високого тиску або ручним душем. Не використовуйте речовин, що містять жири й розчинники! Вони проникають углиб матеріалу й можуть пошкодити шини.

Перевірка шин

Перевірте бігову доріжку протектора та боковини шин. Вони могли значно постраждати від наїзду на предмети, вибоїни, бордюри.

Позначення напрямку обертання й розташування коліс

Перед зніманням занотуйте напрямок обертання й розташування шин. Залежно від глибини малюнка протектора можна переставити шини з передньої осі на задню, щоб вони зношувалися рівномірніше.

Коригування тиску повітря

Перед зберіганням додатково накачайте шини, щоб підняти тиск повітря на 0,5 бара.

Ідеальна «квартира»

...має бути прохолодною, сухою й темною. Оберіть відповідне приміщення, адже під впливом світла, тепла й руху повітря гума втрачає еластичність і міцність. Шина старіє швидше та розтріскується. Крім того, слід уникати будь-яких контактів з бензином чи оливою!

Використовуйте стійку для шин або покладіть шини горизонтально одна на одну на дерев'яний піддон. Шини без колісних дисків треба розташувати вертикально й час від часу прокручувати.

Послуги зі зберігання шин

Якщо ця робота забирає у вас забагато часу, а в підвалі вже все прибрано, зверніться до вашого сервісного центру й дізнайтеся, чи пропонують там послугу зберігання шин. Якщо так, на підприємстві забезпечать зберігання коліс і дисків на професійному рівні. Шини ретельно очистять, перевірять на наявність пошкоджень і розмістять у призначеному для цього складському приміщенні, тож під час перерви в експлуатації шини будуть у надійних руках.

 

Знайти сервісний центр

Послуги зі зберігання шин

 

Як ідеально зберегти шини? Це запитання постає принаймні двічі на рік під час переходу з літніх шин на зимові й навпаки.

Ми підготували для вас покрокову інструкцію.

Колекція GTI Lifestyle

GTI: три літери – один стиль життя, який дає змогу перевернути світ з ніг на голову, не втрачаючи контакту з поверхнею. Захопливий, зухвалий, елегантний. Відчуйте GTI. Будьте GTI. Колекція GTI Lifestyle доступна у офіційних партнерів Volkswagen.

Fashion

GTI Fashion

З ніг до голови - у стилі GTI.
Стильні футболки, кепки, куртки.

Годинники

Годинники GTI

Настав час для майбутнього.
Стильні годинники та хронографи.

Lifestyle

GTI Lifestyle

Три літери. Один стиль життя.
Від чашки до парасольки в стилі GTI.

Валізи й сумки

Валізи й сумки з колекції GTI

Куди б ми не прямували.
Все необхідне завжди буде з нами завдяки зручним сумкам і валізам з колекції GTI.

Брелок для ключів

Брелок для ключів з колекції GTI

Байдуже, куди саме - просто їдьмо.
Стильні супутники ключа від автомобіля.

Сонцезахисні окуляри

Сонцезахисні окуляри GTI

Назустріч сонцю.
Із сонцезахисними окулярами з колекції GTI.

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen