Меню
Закрити меню
Закрити

Онлайн-сервіси Car-Net для вашого мобільного повсякдення

Відкрийте для себе Car-Net

Мобільні онлайн-сервіси Car-Net забезпечують покращений доступ до інформації, адже багато старших моделей Volkswagen до 2021 модельного року в базовій комплектації придатні до встановлення Car-Net. Дізнайтеся вже зараз про можливості зв'язку, які пропонує Car-Net ¹⁾.

 

Guide & Inform

Пункт призначення перед очима в реальному часі.

Сервіси «Guide & Inform» з переліку Car-Net забезпечують покращений доступ до інформації в поїздках. Шукайте цікаві об'єкти поблизу, отримуйте актуальну інформацію про дорожній рух безпосередньо з Інтернету й використовуйте багато інших можливостей.

Дізнатися більше

Ось що потрібно зробити для активації та використання Car-Net

Тут ви дізнаєтеся, як активувати мобільні онлайн-сервіси через додаток We Connect і що вам для цього знадобиться.

Переглянути інструкції щодо активації

Перевірити передумови

Зручні сервіси на щодень

Навігація

Відтепер завжди подорожуйте з Інтернетом

Стежте за ситуацією на дорогах за допомогою отримуваних у реальному часі даних або шукайте через Car-Net місця, куди варто заїхати. Це може бути готель, заправна станція або кінотеатр, що недавно відкрився.

На ілюстрації представлена поточна програма продажу.
1) e-Manager доступний тільки для електромобілів й автомобілів з гібридним приводом (PHEV)
2) Щодо нових автомобілів діє таке правило: якщо клієнт не зробив замовлення протягом 90 днів після отримання автомобіля («термін першого замовлення»), термін безкоштовного користування скорочується на кількість днів, які пройшли з моменту закінчення терміну першого замовлення до моменту фактичного замовлення.
3) Виняток: термін користування становить 3 роки в поєднанні з пакетом «Business Premium»
4) Значення в дужках стосується автомобілів з гібридним приводом (PHEV).
5) Застосовується до з'єднання для передачі даних між автомобілем і сервером даних Volkswagen AG. З'єднання для передачі даних між кінцевим пристроєм клієнта й сервером даних під час користування мобільними онлайн-сервісами через портал We Connect або додаток We Connect не входить до переліку послуг, що надаються Volkswagen AG.

Відтепер сервісами Car-Net можна користуватися через додаток We Connect3)

Додаток We Connect забезпечує можливість доступу до мобільних онлайн-сервісів Car-Net зі смартфону. Усі переваги об'єднані в одному додатку. Просто завантажте додаток We Connect для операційної системи вашого смартфону й прив'яжіть його до вашого Volkswagen.

Перейти до App Store 

Перейти до Play Store 

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen