Меню
Закрити меню
Закрити

Комфорт. Створений, наче для вас.

Комфорт. Створений, наче для вас.

Вам потрібен автомобіль, але ключ у вашого партнера? У такому разі ключ можна просто переслати на смартфон. Завдяки функції персоналізації ваші персональні настройки можна застосувати одним рухом руки. Почувайтеся, як удома, навіть дорогою в офіс: просто скажіть «Відвези мене на роботу», і ваш Volkswagen розпочне навігацію. Адже зараз він розуміє вас краще, ніж раніше. Саме так виглядає командна робота.

Персоналізація

 

Ваш Volkswagen упізнає вас, а після створення профілю Volkswagen ID та одноразового входу до системи в автомобілі буде в повністю автоматичному режимі та залежно від комплектації застосовувати ваші особисті налаштування численних систем - від налаштувань сидінь, освітлення, клімат-контролю, мультимедійної системи й навігації до систем допомоги водієві. Це неймовірно зручно коли часто змінюєте автомобілі (напр. власний на вихідні та службовий у робочі дні), або автомобіль має кілька власників (напр., чоловік та дружина, донька та син)

Голосове керування онлайн

 

Модернізувавши за допомогою оновлення онлайн систему голосового керування (опція), ви отримаєте покращене голосове керування. Обирайте улюблену музику в режимі онлайн, шукайте за допомогою голосових команд улюблені інтернет-радіостанції, що ведуть прямі трансляції, і користуйтеся перевагами інтуїтивно зрозумілого вибору пунктів призначення в процесі навігації. Крім того, у новому Golf ви можете надиктовувати або прослуховувати повідомлення електронної пошти, а також керувати своїми додатками In-Car, не відводячи очей від дороги.

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen