Меню
Закрити меню
Закрити

Volkswagen Сервіс

Volkswagen Сервіс

Тільки найкраще для Вас та Вашого Volkswagen: Ми пропонуємо комплексні послуги, щоб ви відчували себе в дорозі безтурботно та безпечно.

Наші зобов’язання щодо сервісу

Коли ваш автомобіль перебуває в нашому сервісному центрі, ви можете бути спокійним

Просто запишіться на сервіс і більше не марнуйте часу

Ретельно підготувавшись до вашого візиту, ми допоможемо уникнути зайвого очікування прийомки. Просто зателефонуйте, щоб узгодити час візиту.

Якщо ви бажаєте бути присутнім у ході діагностики автомобіля, повідомте про це під час попереднього запису на сервіс. Не забудьте запланувати на це додатковий час (приблизно 15-20 хвилин).

Вчасно доставте автомобіль - і все пройде, як належить. В обумовлений час у зоні прийомки автомобілів вас зустріне ваш консультант сервісу, який узгодить з вами всі питання.

Ми нічого не ремонтуємо без вашого дозволу!

Просто заберіть автомобіль - усе буде готово. До обумовленого моменту повернення автомобіля всі узгоджені роботи будуть виконані. На вас навіть чекатимуть!

Якщо бажаєте, ваш консультант сервісу охоче розповість про виконані роботи. Не забудьте передбачити на це додатковий час.

Переваги офіційного сервісу

Автомобілі Volkswagen відповідають самим високим стандартам якості, безпеки та надійності. Проведення планового технічного обслуговування (ТО) допоможе Вам максимально зберегти кошти, інвестовані Вами в автомобіль, та також посприяє тривалому терміну служби автомобіля, підвищенню надійності та безпеки і дозволить вам сконцентруватися на отриманні задоволення від водіння.

Технічне оснащення сервісних станцій, наявність спеціального обладнання та інструмента, в купі с кваліфікованими спеціалістами офіційних сервісних центрів Volkswagen, дозволяють зменшити час на технічне обслуговування та значно знизити витрати на підтримку Вашого Volkswagen в бездоганному робочому стані.

Ми проінформуємо Вас, коли настане час наступного технічного сервісного обслуговування та техогляду Вашого Volkswagen, який складає один рік або 15 000 кілометрів пробігу, в залежності від того, що настане раніше.

Повний перелік робіт і запасних частин до технічного обслуговування, рекомендованих заводом виробником, наведений у розділі «Технічне обслуговування» в сервісній книжці до Вашого Volkswagen.

Пропозиції від незалежних майстерень дешевше?

У деяких випадках Ви можете знайти більш доступні цінові пропозиції, але:

1. Чи включає ціна усі пункти інспекцій та перевірок, які необхідні для належного технічного обслуговування Вашого автомобіля?

2. Чи буде огляд або ремонт проводитися сертифікованими фахівцями та й в спеціалізованому місці?

3. Чи використується спеціальний інструмент та спеціальні знімачі в процессі зняття та втановлення деталей та вузлів Вашого автомобіля?

4. Чи відповідають запасні частини, які встановлюються на Ваш автомобіль стандартам якості оригінальних деталей Volkswagen?

5. Чи відповідає час затрачений на ремонт рекомендаціям та стандартам Volkswagen?

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen