Щодо Golf Sportwagen
Меню
Закрити меню
Закрити

До уваги власників Golf Sportwagen (Variant).

 

Щодо захисту прав та інтересів власників автомобілів Volkswagen Golf Sportwagen (Variant) від протиправного тиску та зазіхань певних представників правоохоронних органів.

01.12.2020

Шановні власники автомобілів Volkswagen Golf Sportwagen (Variant)!

Цим зверненням ми дякуємо вам за вірність бренду Volkswagen, а також за ваше розуміння та підтримку наших зусиль щодо владнання ситуації, яка склалася довкола автомобілів Volkswagen Golf Sportwagen (Variant). На жаль, і компанія «Порше Україна», і власники автомобілів цієї моделі стали заручниками протиправних дій певних представників слідчих органів, які з власних корисливих мотивів зловживають процесуальними нормами, перевищують свої службові повноваження та не зупиняються навіть перед підробкою документів. Ми віримо, що наші спільні подальші кроки з протидії цьому допоможуть остаточно врегулювати ситуацію. Успішна індивідуальна сертифікація автомобілів VW Golf Sportwagen (Variant) і реновація реєстрації більшості транспортних засобів підтверджують, що вищезгадані автомобілі відповідають усім вимогам законодавства України та найвищим стандартам автомобільної галузі.

«Порше Україна» як сумлінний імпортер і міжнародна компанія з бездоганною діловою репутацією доклала всіх можливих зусиль і власним коштом профінансувала індивідуальну сертифікацію автомобілів Volkswagen Golf Sportwagen (Variant), щоб надати можливість власникам автомобілів здійснити їхню реєстрацію та постановку на облік, таким чином захистивши законні права й інтереси власників автомобілів.

Проте останнім часом нам стали відомі факти про протиправний тиск з боку певних представників правоохоронних органів, які чинять його не лише щодо компанії та її посадових осіб, але й щодо власників автомобілів Volkswagen Golf Sportwagen (Variant) задля посилення протизаконного тиску на український підрозділ міжнародної компанії.

У діях цих представників правоохоронних органів ми вбачаємо протиправні намагання отримати незаконну матеріальну вигоду шляхом тиску на компанію «Порше Україна» та власників автомобілів Volkswagen Golf Sportwagen (Variant).

Нам стало відомо, що група представників органів слідства Національної поліції України необґрунтовано, за допомогою протизаконних маніпуляцій і підробки процесуальних документів ініціювала порушення низки ідентичних кримінальних справ, за допомогою яких донині намагається протизаконно тиснути на «Порше Україна», представників її менеджменту, а також власників автомобілів Volkswagen Golf Sportwagen (Variant). Такі маніпуляції, які переслідують очевидні корупційні цілі, дали представникам Національної поліції формальний привід для протизаконного переслідування і тиску на компанію «Порше Україна» та її посадових осіб, у тому числі з метою завдання репутаційної шкоди компанії, для протизаконних викликів на допити власників автомобілів Volkswagen Golf Sportwagen (Variant), а також для оскаржування та вимог скасувати раніше здійснену  законну реєстрацію автомобілів.

У зв'язку з цим хочемо нагадати вам, що такі дії певних представників Національної поліції є безпідставними та протизаконними. «Порше Україна» зі свого боку продовжує комунікацію з відповідними державними органами для остаточного врегулювання питання, щоб належним чином захистити інтереси та законні права клієнтів.

Аби припинити цей протизаконний тиск, юристи зібрали докази щодо протиправних дій цих представників Національної поліції: підроблення процесуальних документів, перевищення службових повноважень та інших грубих процесуальних  і кримінальних порушень з боку слідчих. Ці факти покладені в основу заяви до Державного бюро розслідувань України щодо порушення кримінальної справи для розслідування дій певних слідчих Нацполіції.

Тож ми звертаємося з відкритим листом до президента України Володимира Зеленського, прем'єр-міністра України, голови комісії з питань захисту бізнесу Шмигаля Д. А., Генерального прокурора Венедиктової І. В., міністра внутрішніх справ Авакова А. Б., в. о. голови Державного бюро розслідувань Сухачова О. О., голови Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань захисту прав інвесторів Янченко Г. І., керівника Офісу Національної інвестиційної Ради Магалецької О. І., а також до керівників впливових бізнес-об'єднань України з проханням у межах повноважень і компетенції звернути увагу на цю складну ситуацію, виступити гарантом дотримання прав і законних інтересів компанії «Порше Україна», її службових осіб, а також власників більш ніж 2 700 автомобілів Volkswagen Golf Sportwagen (Variant), які стали заручниками певних представників правоохоронних органів.

Звертаючись до перелічених у листі осіб, просимо вжити заходів для припинення протизаконного процесуального тиску на компанію «Порше Україна», її посадових осіб і клієнтів, а також організувати спільну нараду з участю представників Офісу Генерального прокурора, Національної поліції України, МВС України та його Головного сервісного центру і представників компанії «Порше Україна» для обговорення кроків щодо врегулювання описаної проблемної ситуації.

Додатково наголошуємо, що у зв'язку з протиправними діями цих представників правоохоронних органів протягом 2,5 років компанія «Порше Україна» зазнала значних фінансових і репутаційних збитків. Якщо ситуація щодо неправомірного тиску на компанію, заручниками якого стали тисячі власників автомобілів, не буде припинена найближчим часом, це може змусити компанію та її іноземних акціонерів звернутись до судових і міжнародних арбітражних органів для стягнення відшкодування за завдану фінансову та репутаційну шкоду.

Ми продовжимо докладати максимум зусиль, щоб у тісній співпраці з усіма заінтересованими сторонами успішно врегулювати цю проблемну ситуацію, а також висловлюємо подяку клієнтам компанії «Порше Україна» за ваше терпіння, за вашу постійну підтримку наших зусиль, спрямованих на владнання ситуації, що склалася.

У разі виникнення будь-яких додаткових запитань, будь ласка звертайтеся за електронною адресою: customer_care@porscheukraine.com.ua.

Ваша команда «Порше Україна»

 

Щодо технічних характеристик та екологічних стандартів, яким відповідають автомобілі Volkswagen Golf Sportwagen (Variant)

03.06.2020

Шановні власники Volkswagen Golf Sportwagen (Variant)!

Дозвольте подякувати вам за незмінну прихильність та конструктивний діалог у процесі оновлення реєстрації автомобілів. Лише завдяки співпраці та вашому розумінню ми змогли успішно завершити процес індивідуальної сертифікації та розпочати процес реновації реєстрації транспортних засобів.

Ми продовжуємо докладати максимум зусиль, щоб у тісній співпраці з усіма залученими сторонами успішно завершити процедуру реновації. 

У зв'язку з тим, що час від часу виникають питання щодо технічних характеристик автомобілів, дозвольте нагадати про попередньо зазначену командою «Порше Україна» інформацію щодо технічних характеристик та екологічних стандартів автомобілів Volkswagen Golf Sportwagen (Variant) (див. «Оновлення інформації щодо Volkswagen Golf Sportwagen (Variant)» від 28.09.2018 р.)

Звертаємо вашу увагу, що автомобілі VW Golf Sportwagen (Variant) оснащені двигуном типу EA288, який відповідає усім вимогам українського законодавства щодо технічної та екологічної безпеки, включаючи допустимий рівень викидів забруднюючих речовин, що офіційно підтверджено індивідуальною сертифікацією зазначених авто.

Висловлюємо подяку за ваше терпіння та постійну підтримку зусиль, спрямованих на вирішення ситуації, що склалася.

У разі виникнення будь-яких додаткових запитань, будь ласка звертайтеся за телефоном контактного центру +380 (44) 492 97 27*1003 або на електронну пошту: customer_care(kwfat)porscheukraine.com(kwfdot)ua

Ваша команда «Порше Україна»

 

Звернення до власників Volkswagen Golf Sportwagen (Variant)

29.11.2019

Шановні власники Volkswagen Golf Sportwagen (Variant)!

Успішна індивідуальна сертифікація автомобілів VW Golf Sportwagen (Variant) та реновація реєстрації більшості транспортних засобів підтверджують, що вищезгадані автомобілі відповідають усім вимогам законодавства України та найвищим стандартам автомобільної галузі.

Тим не менше, розслідування кримінальної справи українськими правоохоронними органами щодо невідповідностей, допущених у первинному процесі сертифікації, триває. Ми продовжуємо комунікацію з відповідними державними органами для сприяння розслідуванню та забезпечення того, щоб інтереси наших клієнтів були належним чином захищені, а ситуація була вирішена якнайшвидше.

Нещодавно нам стало відомо про практику правоохоронних органів звертатися безпосередньо до власників VW Golf Sportwagen (Variant), аби перевірити технічний паспорт автомобіля під час зупинки авто, або запросити свідчити власників автомобілів в рамках кримінальної справи, що триває.

Якщо ви безпосередньо отримаєте будь-який запит від правоохоронних органів, будь ласка, просимо зв'язатися з нами якнайшвидше.

Будь ласка, майте на увазі, що процедура запрошення на допит правоохоронними органами має бути виконана з чітким дотриманням законодавства України. Тому, у випадку, коли вас запрошують для дачі свідчень, рекомендуємо вимагати від правоохоронців офіційне запрошення у письмовій формі (повістку), яке має бути отримано щонайменше за три дні до призначеної зустрічі.

Звертаємо вашу увагу, що автомобілі VW Golf Sportwagen (Variant) відповідають усім державним нормам України в технічному аспекті, включаючи вимоги з безпеки та захисту навколишнього середовища, а також обмеження викидів, що неодноразово підтверджувалося індивідуальною сертифікацією. Дозвольте вам наголосити, що будь-які дії правоохоронних органів, спрямовані на обмеження вашої мобільності, включаючи скасування реєстрації транспортних засобів, суперечать праву власника користуватися чи розпоряджатися своїм майном, наданим Конституцією України. Компанія «Порше Україна» докладає максимум зусиль, щоб гарантувати офіційне визнання правоохоронними органами таких фактів відповідності транспортних засобів вимогам законодавства.

Якщо ви тим часом зіткнетесь з вищеописаною ситуацією, просимо негайно звернутися до нашого контактного центру +380 (44) 492 97 27*1003 або напишіть нам на електронну пошту: customer_care(kwfat)porscheukraine.com(kwfdot)ua, і ми зробимо все можливе, щоб вирішити ситуацію якнайшвидше. Висловлюємо глибоку подяку за ваше розуміння, постійну підтримку та терпіння у взаємному вирішенні ситуації.

Ваша команда «Порше Україна»

 

 

Звернення до власників Volkswagen Golf Sportwagen (Variant)

01.11.2019

Шановні власники автомобілів Volkswagen Golf Sportwagen (Variant)!

Цим зверненням ми дякуємо вам за те, що ви залишаєтеся вірними бренду Volkswagen, і за те, що підтримуєте наші зусилля щодо залагодження ситуації, яка склалася з автомобілями Volkswagen Golf Sportwagen (Variant).

Нижче доводимо до вашого відома найновішу інформацію про реалізацію нашого проекту.

Станом на сьогодні ми майже завершили перший етап процесу реновації - індивідуальну сертифікацію всіх автомобілів, яка підтверджує той факт, що ці автомобілі є безпечними, надійними і відповідають найвищим стандартам якості, безпеки та захисту сучасної автомобільної галузі.

Наступний важливий етап - реновація реєстрації автомобілів. Cтаном на сьогодні більшість власників автомобілів в Україні отримали нові реєстраційні документи та підтвердили правовий статус цих автомобілів і свої права власності.  

Ми наполегливо працюємо над тим, щоб завершити дану процедуру упродовж декількох наступних місяців.

Беручи до уваги вищесказане та факт розслідування кримінального провадження щодо сертифікації автомобілів правоохоронними органами України, ми підтримуємо постійний зв'язок із відповідними державними органами з метою сприяння розслідуванню та забезпечення належного захисту інтересів наших клієнтів.  

Незважаючи на це, нам відома практика правоохоронних органів України звертатися до сервісних центрів МВС з метою скасування відповідної реєстрації автомобілів. І ми не можемо виключати застосування такої практики у даному випадку, що врешті-решт може обмежити ваше право користування транспортним засобом.  

Ми припускаємо, що ці дії можуть стосуватися тих автомобілів, які ще не пройшли етап реновації реєстрації.

Просимо звернути увагу, що ми вважаємо такі дії протиправними й такими, що обмежують гарантоване Конституцією України право власника користуватися та розпоряджатися своєю власністю. Більше того, неправомірність скасування реєстрації на основі листів від правоохоронних органів підтверджена відповідною судовою практикою.  Відтак, «Порше Україна» докладає максимум зусиль, щоб запобігти такому сценарію та захистити своїх клієнтів.

Якщо у цей період у вас виникне зазначена вище ситуація, просимо вас негайно звернутися на гарячу лінію за телефоном +380 (44) 492 97 27*1003 або відправити інформацію на електронну адресу:  customer_care(kwfat)porscheukraine.com(kwfdot)ua.

Ми докладемо всіх зусиль, щоб у якомога коротший строк залагодити цю ситуацію.

Безумовно, ми завжди на зв'язку та готові відповісти на будь-які ваші питання. Ми хочемо висловити свою вдячність за ваше розуміння, постійну підтримку, терпіння та ваші зусилля допомогти нам завершити цей процес максимально оперативно.

Ваша команда «Порше Україна».

Я є власником автомобіля VW Golf Sportwagen (Variant) і мій автомобіль не було індивідуально сертифіковано. Що мені робити?

Необхідно звернутися до Служби підтримки власників Volkswagen Golf Sportwagen за телефоном +38 (044) 393 93 12, або електронною адресою poua@porscheukraine.com.ua. Телефонна лінія працює у будні дні з 08:00 до 20:00.

Що робити, якщо мій автомобіль (Volkswagen Golf Sportwagen (Variant)) було індивідуально сертифіковано, але на реновацію реєстрації мене досі не запросили?

Для перевірки статусу автомобіля та можливості здійснити реєстрацію у Вашому регіоні, зверніться за телефоном гарячої лінії або відправте запит на електронну пошту: poua(kwfat)porscheukraine.com(kwfdot)ua

Чи можу я пройти реновацію реєстрації в Сервісному центрі МВС, відмінному від того, де була первинна реєстрація?

Реновація реєстрації можлива лише в тому Сервісному Центрі МВС, де була здійснена первинна реєстрація Вашого автомобіля.

Якщо мене не влаштовує дата та час для проходження реновації реєстрації, яку запропонує працівник служби підтримки VW Golf Sportwagen, чи можу я обрати іншу, зручну для мене?

Звісно, Ви можете обрати будь-яку зручну для Вас дату та час, попередньо узгодивши її з оператором Служби підтримки власників Volkswagen Golf Sportwagen за телефоном +38 (044) 393 93 12.

Які документи необхідно мати при собі під час реєстрації автомобіля?

Якщо власник - фізична особа (присутність власника автомобіля обов'язкова, або за довіреністю).

- Оригінал та копія паспорта

- Оригінал та копія коду ІПН

- Реєстраційний документ на автомобіль (техпаспорт)

- Автомобіль

Додатково для власників автомобілів, оформлених в кредит:

Лист-згода обтяжувача (Кредитна установа) на проведення зняття з обліку та наступної державної реєстрації автомобіля (без зміни поточного власника).

Якщо власник - юридична особа:

- Копія Статуту ТОВ, витягу з ЄДР, протоколу загальних зборів та наказу (на підтвердження повноважень керівника).

* Якщо керівник діє на підставі додаткових документів (положення, довіреність тощо), чи вбачається необхідність подачі додаткових правовстановлюючих документів на підтвердження повноважень, необхідно надати дані додаткові документи.

- Оригінал свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу.

- Копія платіжного доручення про сплату реєстраційного збору з відміткою банку.

- Довідки про перебування транспортного засобу на військовому обліку.

- Заява на проведення державної реєстрації автомобіля (як першої).

- Заява на скасування першої державної реєстрації.

- Копія платіжного доручення про сплату Пенсійного внеску при першій реєстрації автомобіля.

- Заява на скасування та проведення нової держ. реєстрації (заповнюється в Сервісному Центрі МВС довіреною особою).

- Доручення на ім'я відповідальної особи, яка буде здійснювати реєстрацію в Сервісному Центрі МВС.

Додатково для автомобілів, оформлених в кредит:

Лист-згода обтяжувача (Кредитна установа) на проведення зняття з обліку та наступної державної реєстрації автомобіля (без зміни поточного власника).

Скільки коштує реєстрація автомобіля?

Вартість нового реєстраційного документу - 409,15 грн. (додатково сплачується комісія банку). За вимогою працівника експертної служби Сервісного Центру МВС може виникнути необхідність у додатковій експертизі, вартість якої  - 250, 00 грн (додатково сплачується комісія банку). Якщо реєстрацію місця проживання власника автомобіля було змінено на інший регіон, за вимогою українського законодавства має бути змінено державний номерний знак автомобіля. Вартість послуги - орієнтовно 178,20 грн. (додатково сплачується комісія банку).

Хто несе витрати на індивідуальну сертифікацію та реєстрацію автомобіля?

Витрати на індивідуальну сертифікацію бере на себе ТОВ «Порше Україна». Витрати на отримання нового реєстраційного документу бере на себе власник автомобіля. Відразу після отримання нового реєстраційного документу, власник отримує компенсацію від ТОВ «Порше Україна», а саме:

- Для фізичних осіб - подарунковий сертифікат в мережі АЗС WOG еквівалентом 6 тис.грн

- Для юридичних осіб - 2 комплексні пакети робіт по заміні автомобільного масла відповідно до регламенту сервісного обслуговування заводу-виробника, які Ваше підприємство зможе використати під час обслуговування в будь-якому офіційному дилерському підприємстві Volkswagen на території  України.

Чи можу я виїжджати за кордон не перереєструвавши авто?

За нашими даними не існує перешкод для виїзду автомобіля в іншу країну.

Чи змінюється номерний знак авто під час реновації реєстрації?

Ні, номерний знак не змінюється.

Виключення: якщо реєстрацію місця проживання власника автомобіля було змінено на інший регіон, за вимогою українського законодавства має бути змінено державний номерний знак автомобі

Якщо я вже маю власну бонусну картку WOG, чи можна її об'єднати з подарунковою карткою, яка надається після реєстрації?

Так, це можливо. Детальнішу інформацію можна отримати за телефоном гарячої лінії мережі WOG: 0 800 300 525.

Що робити, якщо я не можу з'явитися до Сервісного центру для реєстрації автомобіля?

Існує можливість здійснити реновацію реєстрації за дорученням. Натомість наявність автомобіля є обов'язковою. У разі необхідності оформлення доручення, зверніться за телефоном Служби підтримки власників Volkswagen Golf Sportwagen +38 (044) 393 93 12.

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen