Синхронізація

Новий T-Roc

  

We Connect

На звʼязку із мережею із самого початку, тому для Вас доступні численні сервіси We Connect. Після активації та реєстрації за допомогою свого Volkswagen ID можна легко та безкоштовно користуватися інноваційними онлайн-сервісами.

We Connect робить Ваше повсякденне життя з вашим Volkswagen не тільки приємнішим, але й комфортнішим. Він надає доступ до важливої інформації про автомобіль та пропонує корисні зручності, наприклад: планування ТО.

А за допомогою програми We Connect App для смартфона Ви можете стежити за важливими даними про свій Volkswagen, коли знаходитесь не десь поряд із автомобілем, наприклад: перевіряйте запас ходу або чи всі двері та вікна закриті.

Більше про We Connect

We Upgrade

Можна кастомізувати пізніше: чимало функцій на борту нового T-Roc можна не тільки оновити, але й активувати пізніше завдяки We Upgrade. Залежно від комплектації навігацію для мультимедіа Ready 2 Discover і голосове керування можна активувати пізніше.

Більше про We Upgrade

Стрімінг & інтернет

У новому T-Roc Ви зможете насолоджуватися улюбленою музикою незалежно від того, де Ви перебуваєте. Щоб транслювати музику, вам потрібно лише один раз пройти авторизацію зі своїм аккаунтом, наприклад, у Apple Music. Тоді Ви отримуєте доступ до стрімінгу без використання зовнішнього пристрою. Інтегрована точка доступу WLAN також забезпечує Вам і пасажирам стабільне з'єднання з Інтернетом і дозволяє здійснювати серфінг водночас на восьми пристроях.

Бездротовий App-Connect

Volkswagen пропонує три інтерфейси для підключення смартфонів із численними можливостями: Apple CarPlay™, Android Auto™ від Google і MirrorLink®. В автомобілях, готових до використання We Connect, процес користування Apple CarPlay™  та Android Auto™ від Google™ буде особливо зручним завдяки можливості бездротового підключення до навігаційних систем Discover Media й Discover Pro, а також до мультимедійної системи Ready 2 Discover.

Наведені цифри були визначені у відповідності до методики вимірювання EG 715/2007 або EWG 80/1268. Ці цифри не стосуються певної конкретної моделі автомобіля і не становлять частину пропозиції, а наведені лише для порівняння різних типів автомобілів. На додаток до паливної економічності двигуна при визначенні витрат пального та викидів CO2 також мають значення манера керування, а також інші нетехнічні фактори, як, наприклад, умови навколишнього середовища. Окрім впливу погодних та автодорожніх умов додаткове обладнання та пристрої, розширений набір опцій, шини та інше можуть змінити важливі параметри автомобіля, такі як вага, опір руху та аеродинаміка, відповідно впливаючи на коефіцієнти витрати пального та характеристики управління.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити
Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen