Меню
Закрити меню
Закрити

Мультимедійні можливості.
Розваги без перешкод.

Мультимедійні можливості.
Розваги без перешкод.

Дорогою на відпочинок стає нудно? Скористайтеся доступом до всіх улюблених сервісів потокового відтворення, інтернет-радіо та інформаційно-розважальних сервісів. За допомогою точки доступу Wi-Fi ваші діти зможуть переглядати вебсторінки, використовуючи одночасно до восьми пристроїв, тому в ефірі буде завжди тільки ваша улюблена передача. Звучить непогано, чи не так?

Потокове відтворення мультимедіа

 

Відтепер простий доступ до сервісів потокового відтворення Apple Music і Tidal можливий і безпосередньо через мультимедійну систему вашого Volkswagen*. Просто увійдіть до наявного облікового запису й насолоджуйтеся найкращими можливостями для розваг під час поїздки.

 

* Для користування сервісом потрібен додатковий об'єм даних. Для цього можна придбати пакети даних безпосередньо в автомобілі від стороннього постачальника - партнера з надання послуг мобільного зв'язку Cubic Telecom або використовувати власне з'єднання для передачі даних (через власний смартфон клієнта, підключений методом тетерингу). 

Інтернет-радіо

 

Це справжній хіт: відтепер ви можете користуватися всіма перевагами інтернет-радіо й у вашому Volkswagen. Із сервісом інтернет-радіо* пошук і відтворення радіостанцій, що ведуть прямі трансляції, і нових епізодів подкастів, стануть простими, як ніколи. А якщо дорогою ви будете слухати аналогове радіо й виїдете за межі зони прийому, функція гібридного радіо забезпечить автоматичне перемикання на прийом через Інтернет без переривань у відтворенні.

 

* Потребує наявності власних пакетів даних (від Cubic Telecom або через власний смартфон, підключений методом тетерингу).

Точка доступу Wi-Fi

 

Вбудована точка доступу Wi-Fi* забезпечить вам і вашим супутникам стабільний доступ до мережі Інтернет і можливість перегляду інтернет-сторінок з восьми пристроїв одночасно. Завдяки можливості зручного придбання пакетів даних через мультимедійну систему ви зберігаєте можливість цілковитого контролю над використанням даних.

 

* Потребує наявності власних пакетів даних (від Cubic Telecom або через власний смартфон, підключений методом тетерингу).

Завжди на зв'язку з нашими пакетами даних від Cubic Telecom 

 

Забезпечте швидкісний доступ до Інтернету для свого Volkswagen - просто й прозоро.

Дізнатися більше

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen