Меню
Закрити меню
Закрити

Запрошуємо у світ мобільних сервісів від Volkswagen

Що таке можливості підключення?

Завдяки можливостям підключення Volkswagen ваш автомобіль стає ще більш оцифрованим, і ви можете насолоджуватись більшим рівнем комфорту, розваг та безпеки вашого авто. Завдяки підключенню автомобіля до інтернету ви можете отримувати інформацію про дорожній рух у режимі реального часу, нагадування про необхідність наступного технічного обслуговування, слухати потокові мультимедіа та інтернет-радіо або викликати допомогу у випадку несправності автомобіля у дорозі. 

Зверніть увагу, що доступність та умови надання окремих функцій залежать від обраного сервісу. 

We Connect

Новий рівень онлайн-послуг. Починаючи з 2021 модельного року і надалі, найновіші моделі Volkswagen оснащені сервісом We Connect3). Завдяки постійно встановленій картці eSIM ваш автомобіль готовий до підключення до інтернету із самого початку. 

Докладніше про We Connect

Реєстрація та активація We Connect (портал myVolkswagen)

Car‑Net

Для моделей Volkswagen попередніх років (до 2021 модельного року та старших) доступ до мобільних послуг здійснюється через сервіс Car-Net. Наприклад, із сервісом «Guide & Inform» для Car-Net ви можете бачити на картах навігації не тільки найближчі заправні станції, а й перевірити актуальні ціни на пальне. До ваших послуг інформація про найближчий паркінг та загальну кількість місць на ньому, а перед початком поїздки дуже доречним буде детальний прогноз погоди.

Дізнатися більше

Реєстрація та активація Car-Net (портал myVolkswagen)

 

App-Connect 

Розширте свою панель приладів - з App Connect вибрані додатки смартфона виводяться на сенсорний екран інформаційно-командної системи infotainment: Apple CarPlay™, Android Auto™ від Google та MirrorLink® - вам доступні усі три інноваційні технології, які пропонують додаткові корисні та розважальні функції. 7)

Дізнатися більше

 

 

Які сервіси вам доступні?

Ваш Volkswagen оснащений сервісами We Connect чи Car-Net? Дізнайтесь більше про мобільні онлайн-сервіси, доступні у вашому автомобілі. 

Перевірити зараз

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen