Меню
Закрити меню
Закрити

Passat Variant.

Passat Variant – такий самий упевнений, як і Ви.

Запорукою впевненості Passat Variant слугують його дизайн і технології: це ідеальний симбіоз комфорту, елегантності й дизайну, розрахований на людей, які вміють розставляти життєві пріоритети.

Екстер'єр

Впевнений вигляд зі спортивно-елегантними лініями.

Дизайн з високими вимогами: Passat Variant випромінює елегантність і динамізм, які забезпечують йому помітну з першого погляду впевненість.

Інтер'єр

Очікування існують для того, щоб їх перевершувати.

Однаково привабливий ззовні та всередині: інтер'єр вразить вас високою якістю і стильним дизайном.

Світлодіодні фари

Взірцева видимість і взірцевий дизайн.

Ефектний спортивний стиль і покращена видимість: економічна світлодіодна технологія поєднує потужний світловий потік зі зниженим енергоспоживанням.

Колеса

Увиразнюють загальний образ: колеса.

Широкий асортимент спортивних та елегантних легкосплавних дисків дає змогу додатково підкреслити привабливість дизайну Passat Variant.

Пакетна пропозиція Сервіс 4+

Для моделей автомобілів віком понад 4 роки

Візит до офіційного сервісного партнера бренда завжди вартий того, особливо це актуально для власників Volkswagen, автомобілі яких старше 4 років. Тут ви зможете скористатися вигідними пакетними цінами пакетної пропозиції "Сервіс 4+" на ремонт і технічне обслуговування, що включають вартість робіт і деталей.

Оцініть переваги Passat Variant.

Безпека.

Для моделі Passat як опція доступні численні інтелектуальні системи підтримки, які допоможуть зробити ваш день ще спокійнішим.

Система розпізнавання пішоходів

Система розпізнавання пішоходів насторожі тоді, коли інші втрачають пильність.

У межах своїх можливостей вона здатна запобігти наїзду на пішохода або максимально пом'якшити його наслідки: система розпізнає людей, які перетинають проїзну частину, попереджає вас та автоматично гальмує, якщо ви не реагуєте.

Асистент безпечної екстреної зупинки (Emergency Assist)

Асистент Emergency Assist попереджає інших у разі раптового погіршення здоров’я.

У разі раптового погіршення здоров'я водія пропонований як опція асистент безпечної екстреної зупинки (Emergency Assist) здатен попередити пасажирів автомобіля й інших учасників дорожнього руху та забезпечити контрольоване вповільнення Passat до остаточної зупинки.

Асистент руху в заторах

Підтримує дистанцію. І ваш спокій.

Знімає навантаження з водія під час руху з частими зупинками й завдяки цьому допомагає уникати зіткнень: пропонований як опція інноваційний асистент руху в заторах.

Area View

Система Area View. Круговий огляд для полегшення маневрування.

Система кругового огляду (Area View), пропонована як опція, забезпечує чудову видимість ділянки місцевості довкола Passat Variant.

Технологія.

Інноваційні технології Passat Variant полегшують повсякденне життя.

Дисплей Active Info Display

Висока роздільна здатність, висока інформативність.

Цифрова комбінація приладів оснащена кольоровим дисплеєм високої роздільної здатності, на якому в графічному форматі відображаються всі дані щодо параметрів руху та навігаційна мапа. Різні інформаційні профілі забезпечують підвищений рівень комфорту й гнучкості використання.

Проекційний дисплей

Проекційний дисплей: усе перед очима.

Проекційний дисплей (опція) відображає важливу інформацію щодо параметрів руху у вашому полі зору перед переднім склом.

Адаптивний круїз-контроль та Front Assist

Адаптивний круїз-контроль (ACC) із системою підтримки в разі загрози фронтального зіткнення (Front Assist): запорука спокою на переповнених вулицях.

Хочете мати асистента, який допомагав би вам стежити за транспортом попереду? Адаптивний круїз-контроль (ACC) у комплекті із системою підтримки в разі загрози фронтального зіткнення (Front Assist) та функцією автоматичного екстреного гальмування (City Emergency Braking) допоможуть вам зберігати спокій у поїздках.

Асистент маневрування з причепом заднім ходом (Trailer Assist)

Асистент маневрування з причепом заднім ходом (Trailer Assist)

Відтепер не потрібно довго розмірковувати під час маневрування з причепом заднім ходом: після введення напрямку руху та кута повороту система візьме рульове управління на себе й забезпечить точне керування причепом, поки ви контролюватимете педалі акселератора й гальма.

Турбодизель

Компактний турбодвигун із вражаючим потенціалом для заощадження.

Passat Variant пропонується з 2-літровим двигуном з подвійним турбонаддувом потужністю 176 кВт (240 к.с.) (витрата пального в комбінованому циклі - 5,8 л/100 км; викиди CO2 в комбінованому циклі - 151-152 г/км). Найпотужніший чотирициліндровий дизельний агрегат від Volkswagen установлює стандарти економічності та динаміки.

Мультимедійна система.

Сучасні можливості для розваг та отримання інформації.

Сервіси «Guide & Inform»

Сервіси «Guide & Inform» з переліку Car-Net: вам більше не доведеться подорожувати без Інтернету.

Інтернет може бути корисним у багатьох сферах життя, і автомобіль - не виняток. Зокрема, ви можете відстежувати ситуацію на дорогах на підставі актуальних даних і завбачливо планувати або змінювати маршрут руху. Але можливості пропонованих як опція онлайн-сервісів «Guide & Inform» з переліку Car-Net цим не обмежуються.

Car-Net App-Connect

Насолоджуйтеся повноцінним зв’язком у поїздках.

App Connect - це три інноваційні технології, які переносять вміст смартфонів на сенсорний екран вашої мультимедійної системи: MirrorLink™, Android Auto™ від Google та Apple CarPlay™.

DYNAUDIO Confidence

DYNAUDIO Confidence: ви не повірите власним вухам.

Чудовий звук акустичної системи DYNAUDIO Confidence (опція) подарує справжню насолоду вашим супутникам, адже завдяки точному налаштуванню дванадцяти динаміків бездоганне звучання класу «High-End» доступне на всіх посадкових місцях.

Телефонний зв’язок

Телефонний зв’язок: з обома руками на кермі спілкуватися безпечніше.

Якщо бажаєте, у поїздках ви теж можете залишатися на зв'язку. Комплекти для підключення мобільного телефону Comfort і Premium, що доступні як опція, дають змогу вивільнити руки й стежити за ситуацією на дорозі.

Комфорт.

Passat пропонує максимальний рівень комфорту як під час коротких поїздок, так і в далеких подорожах.

Сидіння ergoComfort

Зручніша посадка.

Сидіння ergoComfort забезпечує підвищений комфорт для спини в поїздках, піклуючись про належне положення хребта, тож не дивно, що воно отримало відзнаку «Сертифіковано і рекомендовано» від асоціації «Aktion Gesunder Rücken e.V.», яка займається питаннями здоров'я хребта.

Кліматична установка Air Care Climatronic

Air Care Climatronic: налаштована на ваші потреби.

Завдяки кліматичній установці Air Care Climatronic, яка забезпечує можливість створення різних кліматичних зон, водій, передній пасажир та пасажири заднього ряду можуть налаштувати власну комфортну температуру.

Вибір стилю водіння

Вибір стилю водіння для демонстрації характеру.

Від спортивного до економічного: оберіть власний стиль водіння або налаштуйте характеристики керованості Passat Variant відповідно до ситуації на дорозі.

Динамічне рульове управління

Для динамічного водіння й комфортного кермування.

Прямі чи звивисті ділянки, швидко або повільно: динамічне рульове управління, що входить до пропонованих як опція спортивних пакетів R-Line, пасує до будь-яких ситуацій на дорозі.

Багажний відсік

Простір для дій та ідей.

До ключових аргументів на користь Passat Variant належать його місткий багажний відсік із гнучкими можливостями розміщення та кріплення вантажу.

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen