Меню
Закрити меню
Закрити

Оригінальні аксесуари Volkswagen Транспортування

Транспортування

Більше простору для ваших речей. Ідеальні за розмірами аксесуари Volkswagen для транспортування допоможуть розмістити все необхідне.

Гнучкі рішення для транспортування

Трапляються чудові нагоди: наприклад, піщаний пляж біля моря

Їх потрібно послідовно використовувати. Звучить просто, але завдяки системам для транспортування з асортименту аксесуарів Volkswagen це дійсно так.

Просто візьміть із собою все, що може знадобитися, і насолоджуйтеся життям так, як Ви це вмієте.

Переваги оригінальних систем для транспортування

Саме стільки свободи – обов’язковий мінімум.

Переваги

Абсолютна точність припасування

Назад до огляду

Абсолютна точність припасування

Довіра до якості Оригінальних аксесуарів Volkswagen не виникає сама собою. Її потрібно щодня завойовувати – за допомогою покращених комбінацій матеріалів, удосконаленого дизайну виробів, які завдяки цьому ще кращі, та функцій, які відкривають додаткові можливості. Якщо коротко – завдяки чітким намірам щодня робити добрі речі ще кращими, гарнішими, більш функціональними й безпечнішими.

Інтенсивна перевірка безпеки

Назад до огляду

Інтенсивна перевірка безпеки

Жорсткіше, міцніше, далі, більше – методи випробувань систем для транспортування, які використовує Volkswagen, значно перевищують вимоги законодавства. Контролюється якість робіт і матеріалів, а тоді – на полігон. Тільки виріб стовідсоткової якості отримує право називатись Оригінальним продуктом Volkswagen. Без компромісів.

Лабораторні випробування: тест на стійкість до корозії з використанням розпилювачів із солоною водою, перевірка на стійкість до ультрафіолетового випромінювання, рівень впливу на довкілля та багато інших тестів дають змогу виявити всі відповідні якості матеріалів. У кліматичній камері окремі продукти зазнають впливу екстремальних температур. Компоненти повинні функціонувати бездоганно за будь-яких умов.

Перевірка на довговічність: короткий відрізок, швидкісна їзда або ділянки різної складності – тут перевіряють надійність в у мовах тривалого навантаження. Для цього використовують різні профілі випробувань, що передбачають тривалу експлуатацію в реальних умовах з максимальним навантаженням на кріплення.

Полігон: тут проводять дорожні випробування з надзвичайно високим поздовжнім і поперечним прискоренням, наприклад під час виляння, гальмування до остаточної зупинки чи руху по бруківці, знову й знову перевіряючи на міцність аксесуари для транспортування.

Простота встановлення й знімання

Назад до огляду

Простота встановлення й знімання

Працюючи над створенням Оригінальних аксесуарів Volkswagen, ми, звісно, не забуваємо про ергономіку. Прикладом продуманих і зручних рішень для транспортування може бути хоча б система Duo-Lift, якою оснащуються багажні бокси, або складана конструкція кріплень для задньої частини автомобіля.

Продумані системні рішення

Назад до огляду

Продумані системні рішення

Із собою потрібно брати все, що миле вашому серцю. Тож ми розробили інтелектуальні системи, які оптимально поєднуються між собою, ідеально доповнюють одна одну й пропонують рішення для задоволення практично будь-яких потреб. Просто з принципу.

Високі вимоги до дизайну

Назад до огляду

Високі вимоги до дизайну

Додайте своєму авто особливих штрихів: у каталогах для автомобілів Volkswagen ви знайдете спеціальні рішення у сфері аеродинаміки й дизайну та індивідуальні аксесуари для відповідної моделі. Зробіть свій автомобіль помітнішим!

Тест City Crash:

Синонім слова «безпека».

Внутрішні стандарти краш-тестів Volkswagen передбачають випробування зі швидкістю й прискоренням, значення яких перевищують норми стандартів DIN 75302 та ISO/PAS 11154 і стандарту City Crash.

Volkswagen вважає, що власна методика концерну під назвою City Crash Plus, яка відтворює зіткнення на швидкості 30 км/год з перевищенням допустимого навантаження на дах на 20%, є більш реалістичною проти стандартів DIN та ISO.

Умови тесту City Crash, своєю чергою, імітують зіткнення з автомобілем попереду на швидкості близько 17 км/год. Хоча такий тест проводять організації Stiftung Warentest й ADAC, згідно із законодавством він не є обов'язковим.

Основа

Поперечини, рейлінги та тягово-зчіпні пристрої

Поперечини з опорами

Виготовлені з аеродинамічного алюмінієвого профілю, постачаються складеними й готовими до монтажу.


Для автомобілів без рейлінгів на даху.

Поперечини без опор

Конструкція ідеально пасує до автомобіля, аеродинамічний профіль зводить до мінімуму шум вітру.

Для автомобілів з рейлінгами на даху.

Тягово-зчіпний пристрій

Доступні фіксований, знімний та складаний варіанти. Зручні в експлуатації.

Системи
для транспортування на даху

Багажні бокси, кріплення для велосипедів, сноубордів, дощок для серфінгу, байдарок

Багажний бокс

Доступний у варіантах різної форми та конструкції. Об'єм: 340 або 460 л, відкривається з обох боків. 3-точковий центральний замок. Навантаження до 75 кг.

Кріплення для велосипедів

Можливість одночасно розміщувати до 4 велосипедів. Функція автоматичного регулювання: велосипед автоматично спрямовується у вертикальний тримач для рами. Фіксатори велосипедів та саме кріплення мають замки.

Кріплення для лиж та сноубордів

Перевезення до 6 пар лиж або 4 сноубордів. Аеродинамічна конструкція з алюмінію. Великі клавіші полегшують відкривання. Як опція доступна версія з можливістю висування.

Кріплення для байдарок

Можливість індивідуального регулювання з урахуванням особливостей конструкції байдарки. Чотири рухомі гумові опори та кріпильні ремені забезпечують надійну фіксацію.

Кріплення для дощок для серфінгу

Для перевезення однієї дошки для серфінгу й двох щогл. Фіксація ременями для кріплення. До комплекту входять підкладки під дошку.

Кріплення для велосипедів на тягово-зчіпний пристрій та на кришку багажного відсіку

Невеликі розміри, величезні можливості: вантажопідйомність до 60 кг з можливістю перевезення електровелосипедів. До комплекту поставки входить сумка для транспортування. Або індивідуальна версія, оптимально адаптована до особливостей кришки багажного відсіку відповідного автомобіля.

Кріплення для велосипедів на дах

Легке встановлення. Монтаж без інструментів. Функція автоматичного регулювання. Фіксатори велосипедів та саме кріплення мають замки.

Багажні бокси

Різноманіття варіантів боксів на дах різної форми, конструкції та об'єма з асортименту оригінальних аксесуарів Volkswagen.

Рішення для багажного відділення

Зручні рішення для зручного життя від Оригінальних аксесуарів Volkswagen.

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen