Меню
Закрити меню
Закрити

Комфорт Рішення для подорожей Volkswagen

Практичність, комфорт й універсальність: інноваційний комплект обладнання для подорожей пропонує різноманітні можливості застосування, сприяє підтриманню порядку в салоні та забезпеченню належної оглядовості.

Рішення для подорожей від Volkswagen дають змогу пасажирам заднього сидіння зручно й без зайвих зусиль користуватися важливими елементами. До складу рішень входять базовий модуль, що кріпиться на стійках підголівників переднього сидіння, та різні додаткові модулі, доступні за доплату.


Перелік модулів включає, зокрема, складаний вішак для одягу, міцний гачок для сумок, регульовані тримачі для планшетів різних виробників або відкидний столик з підставкою для напоїв. Один тримач, багато можливостей: усі модулі в разі потреби легко кріпляться до базового модуля та змінюються.

Універсальний тримач для планшетів

Зручний та універсальний пристрій для задньої частини салону. Можливість вибору придатного для управління положення в будь-якій ситуації, розташування в портретній та альбомній орієнтації з регулюванням кута нахилу гарантує найкращі умови для користування планшетом.

Можливість використання в поєднанні із захисним чохлом.

Тримач для екшн-камери

Зафіксуйте найяскравіші моменти поїздок без жодних перешкод за допомогою тримача для екшн-камери з комплекту обладнання для подорожей.

У подорожах чи на гоночній трасі - неймовірно чіткі знімки із салону автомобіля допоможуть задокументувати ваші враження від керування. Завдяки можливості повертатися на 360° ваша екшн-камера не пропустить жодної події. Тримач з високоякісного пластику встановлюється одним рухом руки на базовий модуль, прикріплений до підголівника.

Своєю екшн-камерою ви можете частково керувати за допомогою додатків для смартфона. Зображення з камери GoPro (від моделі GoPro Hero 3™ і вище) можна навіть вивести на дисплей мультимедійної системи автомобіля (тільки в поєднанні з функцією App-Connect).

Базовий модуль

Тримач для iPad

Вішак для одягу

Відкидний столик

Гачок для сумок

Тримач для Samsung Galaxy Tab

Ці та інші пропозиції можна придбати у офіційних партнерів Volkswagen. За більш детальною інформацією, звертайтесь до Вашого сервіс-консультанта.

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen