Меню
Закрити меню
Закрити

Volkswagen CC Рафінована динаміка, що визначає стиль.

Відкрийте для себе красу справжньої бездоганності

Дизайн і потужність Volkswagen CC утворюють бездоганний симбіоз. Тому елегантний у своїй динамічності силует автомобіля вже сьогодні є справжньою класикою дизайну. А технології на кшталт адаптивної підвіски (DCC) чи коробки передач із дводисковим зчепленням DSG дають змогу за власним вибором насолоджуватися динамікою спорткара або комфортом розкішного лімузина.

Спортивний і комфортний.

Volkswagen CC і без того вражає своєю унікальністю, але пакет стилізації екстер'єру та інтер'єру «R-Line», що входить до базової комплектації, дає змогу додатково підкреслити індивідуальний характер і спортивні якості автомобіля. Цьому сприяють ретельно підібрані елементи декору екстер'єру та салон, у якому форму гармонійно доповнює функціональність.

Детальніше


Оцініть переваги Volkswagen CC з різних поглядів.

Пакетна пропозиція Сервіс 4+

Для моделей автомобілів віком понад 4 роки

Візит до офіційного сервісного партнера бренда завжди вартий того, особливо це актуально для власників Volkswagen, автомобілі яких старше 4 років. Тут ви зможете скористатися вигідними пакетними цінами пакетної пропозиції "Сервіс 4+" на ремонт і технічне обслуговування, що включають вартість робіт і деталей.

Мультимедійні можливості

Мультимедіа та навігація

Чудово, коли другого водія можна обирати самостійно.

У вашому Volkswagen музику замовляєте ви. У цьому вам допоможе стандартна мультимедійна система Composition Media зі спеціально підібраними динаміками, що вирізняється простотою користування й має численні інтерфейси для підключення інших пристроїв. Ви також можете замовити систему навігації Discover Media, здатну задовольнити будь-які потреби у сфері мультимедіа. Вам сподобається й супровід, що відповідає вашим уподобанням.

Volkswagen CC: пакет сервісів «Guide & Inform» з переліку Car-Net

Вам більше не доведеться подорожувати без Інтернету.

Інтернет може бути корисним у багатьох сферах життя, і автомобіль - не виняток.
Зокрема, ви можете відстежувати ситуацію на дорогах на підставі актуальних даних і завбачливо планувати або змінювати маршрут руху. Але можливості пропонованих як опція онлайн-сервісів «Guide & Inform» з переліку Car-Net цим не обмежуються.


Автомобільний Інтернет від Volkswagen називається Car-Net. За цією назвою приховуються сервіси, зручні послуги та корисні програми. Пакет сервісів «Guide & Inform»¹ з переліку Car-Net пропонується з доступною як опція системою навігації Discover Media. Завдяки підключенню до мережі Інтернет ви зможете користуватися найактуальнішими даними. Наприклад, про виникнення або зникнення заторів можна дізнаватися практично в реальному часі. Особливо зручна функція: ваш маршрут руху буде автоматично скоригований з урахуванням отриманої інформації.
Скориставшись можливостями Car-Net, за допомогою функції пошуку спеціальних об'єктів онлайн Ви зможете знайти численні привабливі ресторани. Крім того, функція забезпечує можливість пошуку інших об'єктів, які вас цікавлять. Готель, заправна станція чи новий кінотеатр - інформація з мережі Інтернет дає змогу робити численні захопливі та корисні відкриття.

DYNAUDIO Confidence

Ви не повірите власним вухам.

Чудове звучання акустичної системи DYNAUDIO Confidence змусить ваших супутників мовчки насолоджуватися, адже завдяки точному налаштуванню 10 динаміків максимальна якість відтворення забезпечується в усьому салоні.

Компанія Dynaudio належить до найуспішніших виробників динаміків класу «High-End».
Музиканти, звукорежисери та любителі бездоганного звучання довіряють данському бренду з 1977 року. Вони цінують природне відтворення звуку, яке дає змогу насолоджуватися максимально наближеним до оригіналу звучанням.

Пропонована як опція акустична система DYNAUDIO Confidence з 10 динаміками сукупною потужністю 600 Вт, точно адаптована до особливостей салону, забезпечує фантастичні враження від звучання. Цифровий 10-канальний підсилювач розподіляє звук так, що на кожному посадковому місці формується оптимальна звукова сцена.
Чотири різні профілі звуку дають змогу обирати, наприклад, прослуховування з мінімальним рівнем гучності або точне відтворення голосу.

Системи підтримки

Розпізнавання дорожніх знаків Запорука спокою на переповнених вулицях.

Ця система, що пропонується як опція, постійно відстежує велику кількість дорожніх знаків та інформує вас, наприклад, про чинні обмеження швидкості й заборони обгону.

Адаптивний круїз-контроль (ACC) із системою підтримки в разі загрози фронтального зіткнення (Front Assist) Запорука спокою на переповнених вулицях.

Хочете мати асистента, який допомагав би вам стежити за транспортом попереду? Доступний як опція адаптивний круїз-контроль (ACC) у комплекті із системою підтримки в разі загрози фронтального зіткнення (Front Assist) та функцією автоматичного екстреного гальмування (City Emergency Braking) допоможуть вам зберігати спокій у поїздках.

Система напівавтоматичного паркування (Park Assist) Просто доручіть процес паркування вашому авто.

Навіть якщо ви спокійно заїжджаєте на найтісніші майданчики в присутності сторонніх глядачів, пропонована як опція система напівавтоматичного паркування (Park Assist) приємно вразить вас, адже вона не просто розпізнає підходящі для паркування місця, але й керує автомобілем замість вас.

Системи підтримки

Асистент

Асистент зміни смуги руху (Side Assist) з асистентом контролю смуги руху (Lane Assist)

Назад до огляду

Тримайтесь у межах смуги і зберігайте оглядовість.

Отримуючи вчасні попередження про автомобілі збоку та позаду вашого Volkswagen CC, ви можете краще оцінювати ситуацію на дорозі і зводити до мінімуму ризик зіткнення. У поєднанні з асистентом контролю смуги руху (Lane Assist) асистент зміни смуги руху (Side Assist) здатен попереджати не лише візуальними сигналами, але й за допомогою повертання керма в протилежному до обраного вами напрямку.

Пропонований як опція асистент зміни смуги руху (Side Assist) допомагає змінювати смугу руху: світлодіодні індикатори в зовнішніх дзеркалах заднього виду в межах можливостей системи інформують про автомобілі, які наближаються до вашого Volkswagen CC ззаду та можуть становити небезпеку в разі зміни смуги руху. У поєднанні з асистентом контролю смуги руху (Lane Assist) додатково застосовуються м’які повороти керма в протилежному до обраного вами напрямку. Асистент зміни смуги руху (Side Assist) працює на швидкості від 30 км/год.

У межах можливостей системи асистент контролю смуги руху (Lane Assist) допомагає уникати зіткнень унаслідок ненавмисного зміщення зі своєї смуги руху. За допомогою камери в зоні внутрішнього дзеркала заднього виду асистент розпізнає лінії розмітки. Якщо автомобіль почне зміщуватися зі своєї смуги руху, асистент Lane Assist попередить вас за допомогою м’якого повертання керма в протилежному до обраного вами напрямку.

Система розпізнавання втоми

Назад до огляду

Втома Вам більше не страшна.

Наявна в базовій комплектації система розпізнавання втоми без упину турбується про вашу бадьорість. Вона оцінює ваш стиль водіння й рекомендує перепочити, якщо ваша поведінка за кермом відрізняється від стилю водіння зосередженого водія.
На дорозі почуваєшся спокійніше за умови достатньої відстані до автомобіля попереду. У цьому вам допоможе пропонований як опція адаптивний круїз-контроль (ACC). Адаптивний круїз-контроль визначає швидкість автомобілів, що рухаються попереду, та відстань до них. Водночас датчик контролює ділянку перед вашим автомобілем. Під час руху в колонах та в заторах система в поєднанні з коробкою передач із дводисковим зчепленням DSG (опція) здатна загальмувати автомобіль аж до повної зупинки. У межах своїх можливостей система може підтримувати задану дистанцію до автомобіля попереду на швидкості до 210 км/год.

Іноді трапляються непередбачувані ситуації, коли виникає потреба в екстреному гальмуванні. У таких випадках на допомогу прийде наявна в базовій комплектації система підтримки в разі загрози фронтального зіткнення (Front Assist) з функцією автоматичного екстреного гальмування (City Emergency Braking). Якщо система в межах своїх можливостей розпізнає критичну загрозу зіткнення, Front Assist попередить водія за допомогою звукових та візуальних сигналів і почне підготовку до можливого екстреного гальмування. Якщо загроза не зникне, система автоматично застосує гальма для зниження швидкості зіткнення. У процесі гальмування система Front Assist також підтримує водія та, якщо треба, забезпечує можливість гальмування з максимальним гальмівним зусиллям.

Функція автоматичного екстреного гальмування (City Emergency Braking) являє собою розширення системи Front Assist. На швидкості від 5 до 30 км/год вона здатна останньої миті зреагувати на загрозу зіткнення, застосувавши екстрене гальмування.

Власну здатність керувати автомобілем не завжди можна оцінити правильно. Уявіть ситуацію: під час тривалої поїздки прямою одноманітною ділянкою дороги ви поступово втомлюєтеся. Вчепившись за кермо, ви час від часу рвучко смикаєте його. У межах своїх можливостей система розпізнавання втоми здатна виявити типову для таких ситуацій поведінку, порівняти її з часом доби й тривалістю поїздки та негайно відреагувати. Водночас пролунає звуковий сигнал, а на багатофункціональному дисплеї відобразиться рекомендація щодо відпочинку. Система розпізнавання втоми заохочує вас зробити паузу, щоб згодом продовжити рух.

Камера заднього виду (Rear View)

Назад до огляду

Адже ви не маєте очей на потилиці.

Доступна як опція камера заднього виду (Rear View) допомагає помічати перешкоди позаду автомобіля. Вбудована в задню частину автомобіля камера передає зображення на екран мультимедійної системи. Завдяки цьому маневрування значно полегшується, а ви можете краще розпізнавати перешкоди.

Доступна як опція камера заднього виду (Rear View) у межах можливостей системи поліпшує оглядовість під час руху заднім ходом: на дисплеї мультимедійної системи відображається охоплювана камерою частина території позаду автомобіля. Завдяки цьому ви можете помічати перешкоди, які інакше залишалися б поза вашою увагою. Крім того, камера заднього виду (Rear View) відображає на дисплеї допоміжні лінії, які допомагають правильно оцінювати відстань.

Додаткові лінії траєкторії руху вказують, у якому напрямку рухатиметься ваш Volkswagen з поточним положенням керма.

Економічність

Двигуни

Відчуйте переваги високої тяговитості в поєднанні з низькою витратою пального.

Ви охоче подорожуєте на великі відстані, та водночас бажаєте витрачати менше пального? Наші дизельні двигуни TDI і бензинові двигуни вирізняються оптимізованою економічністю й відповідають вимогам екологічного стандарту Євро-6.

Вони споживають мало, але вміють багато: усі двигуни відповідають вимогам Євро-6 та готові до викликів майбутнього. І бензинові двигуни TSI, і дизельні двигуни TDI із системою впорскування Common Rail забезпечують належну економічність і тяговитість та гарантують яскраві враження від керування.

Двигуни TDI від Volkswagen - це дизельні двигуни з турбонаддувом і системою безпосереднього впорскування пального. До їхніх особливостей належать економічність, високе тягове зусилля та видатні показники потужності. Крім того, ці двигуни вирізняються надзвичайно низьким рівнем шуму, а високий крутний момент дає змогу насолоджуватися спортивним стилем водіння.

Бензинові двигуни TSI являють собою ідеальний симбіоз потужності та економічності. Максимальний крутний момент доступний уже на низьких обертах. Завдяки комбінації невеликого об'єму, турбонаддуву та безпосереднього впорскування ці двигуни забезпечують рівномірну віддачу потужності. Для цього Volkswagen скористався концепцією зменшення робочого об'єму двигунів: вона дає змогу знімати вищу потужність із силових агрегатів з порівняно меншим робочим об'ємом.

Адаптивна підвіска (DCC)

Ваша підвіска обирає правильні налаштування в будь-якій ситуації.

Адаптивна підвіска (DCC) постійно змінює налаштування амортизаторів відповідно до ситуації на дорозі, обираючи спортивний, комфортний або звичайний режим. Так система забезпечує незмінно високий комфорт під час руху.

Адаптивна підвіска (DCC) входить до переліку стандартного оснащення Volkswagen CC з двигуном TDI потужністю 135 кВт. Для версій з іншим варіантом двигуна цей зручний елемент оснащення доступний як опція. Завдяки регулюванню жорсткості підвіски вона покращує ходові якості й дає змогу перемикатися між спортивним, комфортним і звичайним режимом одним натисканням кнопки. Підвіска DCC постійно реагує на зміну умов руху та впливає на характеристики гальмування, рульового управління й прискорення. Ви відкриєте для себе цілковито нові враження від керування, адже залежно від обраних вами налаштувань змінюється навіть реакція автомобіля на повертання керма.

Коробка передач із дводисковим зчепленням DSG

Економте на перемиканні, а не на приємних відчуттях. Ця коробка передач дає змогу водити в спортивному й водночас економічному стилі.

Доступна як опція коробка передач із дводисковим зчепленням DSG забезпечує можливість швидкого перемикання передач без переривання потоку потужності. Водночас вона поєднує переваги механічної коробки передач та автоматичної трансмісії і дає змогу економити пальне.

Ручне перемикання передач у спортивному стилі та простота користування автоматичною трансмісією: це лише дві переваги, які пропонує доступна як опція коробка передач із дводисковим зчепленням DSG. Дві незалежні одна від одної частини коробки передач залежно від обраної передачі почергово сполучаються з двигуном і забезпечують плавне перемикання передач без переривання потоку потужності. Коробка передач із дводисковим зчепленням DSG дає змогу перемикати передачі ефективніше й завдяки цьому витрачати менше пального, ніж у випадку зі звичайною автоматичною трансмісією.

Рух накотом

Ви можете вимкнути зчеплення та економити пальне.

Простий і зручний спосіб економити до 0,5 л пального на 100 км пробігу: таку можливість пропонує функція руху накотом доступної як опція коробки передач із дводисковим зчепленням DSG.

Система «старт-стоп» з технологією використання енергії гальмування

Під час гальмування ви накопичуєте енергію.

Двигун, який продовжує працювати під час зупинки на світлофорі, марно споживає енергію. Тому передбачена вже в базовій комплектації система «старт-стоп» вимикає двигун, щойно ви прибираєте ногу з педалі зчеплення. І навпаки, під час гальмування вивільнена енергія спрямовується в акумуляторну батарею для зберігання.

Комфорт

Заднє багатомісне сидіння

Для збільшення об’єму багажного відсіку достатньо одного руху рукою.

Volkswagen CC пропонує вдосталь місця для більш габаритних предметів: спинку заднього сидіння можна скласти одним рухом, перетворивши її на пласку підлогу для розміщення багажу.

У Volkswagen CC можна насолоджуватися комфортом не лише під час руху, але й під час завантаження. Конструкція заднього багатомісного сидіння дає змогу в разі потреби зручно розблокувати його з багажного відсіку й повністю скласти спинку, перетворивши її на пласку підлогу для розміщення багажу. Важелі розташовані в легко доступних місцях багажного відсіку, тож скласти спинку заднього сидіння можна одним простим рухом.

Функція Easy Open

Стане в пригоді, якщо ваші руки зайняті.

Вам це сподобається, особливо коли зайняті руки: зручна функція безконтактного відкривання Easy Open, доступна як опція, дає змогу відкривати кришку багажного відсіку рухом ноги.

Функція Easy Open полегшить завантаження багажного відсіку: якщо в багажник потрібно помістити важкий ящик з покупками, його не доведеться ставити на землю, щоб дістати ключ. Короткого руху ногою під задньою частиною автомобіля буде цілком достатньо для того, щоб кришка багажного відсіку відкрилася. Якщо ключ від автомобіля у вас із собою, розташований в задній частині авто датчик системи доступу без ключа вас обов'язково впізнає.

Сидіння з кліматизацією

Це сидіння охолоджує й масажує вашу спину.

Що довша поїздка, то важливіша зручна посадка. Сидіння з активною кліматизацією та функцією масажу (опція) відіграють важливу роль у забезпеченні комфорту під час руху та допомагають розслабитися.

Сидіння водія й переднього пасажира з активною кліматизацією та функцією масажу, доступні як опція, пропонують першокласний рівень комфорту: система кліматизації сидінь забезпечує приємне охолодження подушок і спинок. Про оптимальну вентиляцію піклуються вентилятори, які м'яко спрямовують потік повітря уздовж тіла, дозволяючи в такий спосіб, якщо треба, регулювати температуру. Волога й тепло відводяться через канали особливої форми в подушках сидінь, що сприяє гарному самопочуттю та дає змогу чудово розслабитися навіть під час далеких подорожей. Водій додатково може догодити собі за допомогою масажу, який забезпечує валик для попереку.

Акустичний комфорт

Якщо вам подобається звучання тиші.

Доступне як опція акустичне скло із шумопоглинального матеріалу забезпечує майже цілковитий спокій. Завдяки цьому ви можете ще глибше зосередитися на керуванні автомобілем.

Можливість насолоджуватися тишею та спокоєм - справжня розкіш. Особливо під час поїздки автомобілем. Атмосфера спокою, яку пропонує салон Volkswagen CC, досягається, зокрема, завдяки використанню особливого акустичного скла із шумопоглинального матеріалу в передніх вікнах. Відокремлені зовнішні та внутрішні шари скла утворюють своєрідну шумопоглинальну завісу, яка дає змогу досягти дійсно висококласного рівня комфорту.

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen