Меню
Закрити меню
Закрити

Контроль над автомобілем.
Усе, що вам варто знати.

Контроль над автомобілем.
Усе, що вам варто знати.

Ви лежите в ліжку, а в голові рояться думки: Чи вимкнене світло в автомобілі? Чи замкнені двері? На щастя, вам більше не доведеться турбуватися із цього приводу. Просто погляньте на екран смартфону. А завтра він вам нагадає, де припаркований автомобіль. А ще - поінформує перед поїздкою про стан автомобіля та дату наступного інспекційного сервісу. От тільки водити вам доведеться самостійно.

Цифрова інструкція з експлуатації

 

Ваш новий Golf пропонує численні технічні функції та можливості. Тому інструкція з експлуатації до вашого Golf доступна не лише в друкованому вигляді, але й у формі попередньо встановленого додатка, доступного безпосередньо в мультимедійній системі вашого автомобіля. За допомогою цифрової інструкції з експлуатації, доступної через вебпортал We Connect або безпосередньо в мультимедійній системі вашого автомобіля, ви швидко знайдете наочні та зрозумілі відповіді на ваші запитання в інтерактивній і простій формі.

Двері та освітлення

 

За допомогою сервісу «Двері та освітлення» ви зможете зручно перевіряти через додаток, чи замкнені двері вашого Volkswagen і чи вимкнені габаритні вогні. Швидка перевірка задля відчуття спокою.

 

Параметри руху

 

Функція «Параметри руху» аналізує ваш стиль водіння та надає серед іншого інформацію щодо середньої витрати палива.

Місце паркування

 

Завдяки сервісу «Місце паркування» достатньо одного дотику до екрана смартфону, щоб побачити, де стоїть ваш автомобіль. А за потреби додаток покаже, як дістатися до нього якнайшвидше.

Стан автомобіля

 

Можливість перегляду усіх важливих даних щодо автомобіля з будь-якого місця. Це, зокрема, запас ходу, поточне значення пробігу чи рекомендація зарядити акумуляторну батарею.

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen