Меню
Закрити меню
Закрити

Можливість залишатися молодим з часом цінуєш дедалі більше. Jetta

Класичний дизайн ще ніколи не був таким новаторським.

Що, власне, означає бути дорослим? Частіше дослухатися до голосу розуму, а не до поклику серця? Діяти раціонально, а не спонтанно? Мати плани на всі випадки життя замість того, щоб пробувати щось нове? Можливо. Але цілком імовірно, що є якась «золота середина».

Мультимедіа та навігація

Чудово, коли другого водія можна обирати самостійно.

У вашому Jetta музику замовляєте ви. Вам допоможуть дві доступні на вибір мультимедійні системи з вісьмома динаміками, що вирізняються простотою користування та мають численні інтерфейси для підключення інших пристроїв. Можна обрати також систему навігації (опція), здатну задовольнити будь-які потреби у сфері мультимедіа. Вам сподобається й супровід, що відповідає вашим уподобанням.

Детальніше

Сервіси «Guide & Inform» з переліку Car-Net

Вам більше не доведеться подорожувати без Інтернету.

Інтернет може бути корисним у багатьох сферах життя, і автомобіль - не виняток. Зокрема, ви можете відстежувати ситуацію на дорогах на підставі актуальних даних і завбачливо планувати або змінювати маршрут руху. Але можливості пропонованих як опція онлайн-сервісів «Guide & Inform» з переліку Car-Net цим не обмежуються.

Детальніше

Car-Net App-Connect

Ваш Volkswagen перетвориться на смартфон на колесах.

Ваш смартфон у багатьох випадках здатен полегшити повсякденне життя. А завдяки доступному як опція інтерфейсу App-Connect¹ (Car-Net) він може стати в пригоді й під час поїздок. Щоб зайвий раз не відволікатися, можна зручно керувати сумісними додатками за допомогою сенсорного екрана вашої мультимедійної системи.

Пакетна пропозиція Сервіс 4+

Для моделей автомобілів віком понад 4 роки

Візит до офіційного сервісного партнера бренда завжди вартий того, особливо це актуально для власників Volkswagen, автомобілі яких старше 4 років. Тут ви зможете скористатися вигідними пакетними цінами пакетної пропозиції "Сервіс 4+" на ремонт і технічне обслуговування, що включають вартість робіт і деталей.

Відкрийте для себе Jetta з усіх поглядів.

Системи підтримки

Ваш автомобіль – надійний помічник під час зміни смуги та виїзду зі стоянки.

Датчик «мертвих» зон з асистентом виїзду з місця паркування

Під час руху датчик «мертвих» зон (опція) у межах можливостей системи попереджає вас про автомобілі в «мертвій зоні», а асистент виїзду з місця паркування контролює ділянки з боків автомобіля під час виїзду з місця паркування заднім ходом.

Втома Вам більше не страшна.

Система розпізнавання втоми

Наявна в базовій комплектації система розпізнавання втоми без упину турбується про вашу бадьорість. Вона оцінює ваш стиль водіння й рекомендує перепочити, якщо ваша поведінка за кермом відрізняється від стилю водіння зосередженого водія.

Полегшує вам поїздки в гори.

Асистент рушання на підйомі

Будиночок на схилі пагорба - це чудово, але підйом може стати справжнім випробуванням. Асистент рушання на підйомі (опція) допоможе з цим покінчити - адже ви щоразу рушатимете з комфортом.

У процесі паркування вам допоможуть ваші вуха.

Асистент паркування (ParkPilot)

Вузький майданчик для паркування? І нікого поряд, хто б допоміг жестами? Завдяки наявності асистента ParkPilot (опція) ваш Jetta зробить процес паркування зручнішим. Можливо, це не надто естетично, але дуже надійно.

Системи підтримки

TDI

Відчуйте переваги високої тяговитості в поєднанні з низькою витратою пального.

Ви охоче подорожуєте на великі відстані, та водночас бажаєте витрачати менше пального? Наші дизельні двигуни TDI і бензинові двигуни TSI вирізняються підвищеною економічністю, тяговитістю та потужністю й відповідають вимогам екологічного стандарту Євро-6.

TSI

Обирайте раціональне задоволення від керування.

Бензиновий двигун TSI забезпечує ідеальне поєднання потужності та ощадливості. Максимальний крутний момент доступний уже на низьких обертах.

Технологія BlueMotion

Якщо економічність має для вас важливе значення.

Завдяки комплексу заходів з оптимізації моделі з технологією BlueMotion вирізняються зниженою витратою пального.

Комфорт.

Потурбуйтеся про індивідуальний клімат у подорожах.

Кліматична установка Climatronic

Надто спекотно, холодно чи ні те, ні інше? Дійсно, обрати потрібну температуру буває складно, особливо якщо ви подорожуєте з кількома супутниками. Завдяки 2-зональній кліматичній установці Climatronic (опція) - жодних суперечок.

Звільніть свій мозок.

Підйомно-зсувний люк

Приємне відчуття простору, притаманне вашому Volkswagen, можна додатково посилити, якщо бажаєте. Доступний як опція підйомно-зсувний люк дає змогу впустити всередину ще більше світла й повітря. Водночас тоноване скло зі шторкою захистять від надто яскравого сонячного світла.

Вирушайте за комфортної температури.

Автономний опалювач

Якою б не була погода, завдяки автономному опалювачу з можливістю попереднього налаштування в салоні вашого Volkswagen завжди пануватиме приємний клімат. Узимку опалювач заздалегідь прогріє салон і потурбується про розморожування стекол, а влітку працюватиме як автономна вентиляція, наповнюючи автомобіль свіжим повітрям під час стоянки.

Двері, що відчиняються «без рук».

Keyless Access

Відтепер не потрібно брати в руки ключ, щоб сісти в авто. Завдяки системі доступу без ключа Keyless Access (опція) його достатньо мати із собою. Двигун також можна запустити без ключа, просто натиснувши на кнопку.

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen