Меню
Закрити меню
Закрити

31.8.2023 Світова премʼєра нового Passat Variant

Нове покоління бізнес-класу від Volkswagen

Абсолютно новий, але впізнаваний. Все ще Passat, і досі Variant. Силует знайомий поколінням, але із цілковито новими технологіями. Тихий і просторий Passat Variant пропонує високий рівень комфорту під час подорожей та буде додатково доступний з новим адаптивним керуванням шасі DCC Pro та новими сидіннями ergoActive із пневматичним приводом точок тиску функції масажу. В той же час, місце водія зазнало революційних змін та являє собою абсолютно нову розробку на базі нового покоління мультимедійних систем.

Новий 48 В "мʼякий гібрид". Новинка на борту Passat - це 48 В м'який гібридний привід eTSI потужністю в 150 к.с., який перетворює кінетичну енергію в електричну та дозволяє "планувати" без використання двигуна внутрішнього згоряння: наприклад, на затяжних схилах або під час руху накатом.

Новий просторовий дисплей. Volkswagen повністю реорганізував вишуканий інтер'єр. Особливо вражає стрімкий просторовий дисплей - стильний, функціональний та прогресивний. Технічною платформою тут слугує MIB4 - новітнє покоління модульної мультимедійної матриці, яке послідовно враховує побажання водіїв Volkswagen та їх зворотний звʼязок.

Світова прем'єра DCC Pro. Адаптивна підвіска DCC Pro представляє собою новий рівень технологій та комфорту. Її діапазон максимальної динаміки та найвищого комфорту встановлює стандарти в класі середнього розміру. Це стало можливим завдяки технології з двома клапанами на стійці, яка використовується в автомобілях Volkswagen вперше. Сидіння ergoActive Plus з пневматичною масажною функцією на 10 камер також демократизують технології преміального сегменту. Завдячуючи збільшеній на 50 мм колісній базі, а також збільшенням на 50 мм місця для ніг на задньому ряду та об'єму багажника до 1920 літрів, Passat Variant ідеально підходить як універсальний автомобіль для бізнесу та дозвілля.

У новому Passat Variant перемикання передач вперше виконується за допомогою селектора на рульовій колонці з інтуїтивним принципом управління: перемикач повертається вперед на позицію D для руху вперед і назад на позицію R для руху назад, а режим паркінгу активується, натисканням на бокову частину перемикача.

Наявність та наповнення майбутніх комплектацій, а також доступна палітра двигунів і опційного обладнання для України ще не визначені, але ми обовʼязково повідомимо Вас про всі деталі щодо нового Passat, як тільки отримаємо більше інформації.

 

* Автомобіль перебуває на стадії прототипу і ще недоступний для продажу. Зображення та комплектація автомобіля наведені для ілюстрації та можуть відрізнятися від наявних у офіційних дилерів Volkswagen на території України, а також можуть містити опційне обладнання, доступне за додаткову плату.

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen