Volkswagen CC: Адаптивний круїз-контроль (ACC) та система підтримки в разі загрози фронтального зіткнення (Front Assist)

На дорозі почуваєшся спокійніше за умови достатньої відстані до автомобіля попереду. У цьому вам допоможе пропонований як опція адаптивний круїз-контроль (ACC). Адаптивний круїз-контроль визначає швидкість автомобілів, що рухаються попереду, та відстань до них. Водночас датчик контролює ділянку перед вашим автомобілем. Під час руху в колонах і в заторах система в поєднанні з коробкою передач із дводисковим зчепленням DSG (опція) здатна загальмувати автомобіль аж до повної зупинки.
У межах своїх можливостей система може підтримувати задану дистанцію до автомобіля попереду на швидкості до 210 км/год.

Іноді трапляються непередбачувані ситуації, коли виникає потреба в екстреному гальмуванні. У таких випадках на допомогу прийде наявна в базовій комплектації система підтримки в разі загрози фронтального зіткнення (Front Assist) з функцією автоматичного екстреного гальмування (City Emergency Braking). Якщо система в межах своїх можливостей розпізнає критичну загрозу зіткнення, Front Assist попередить водія за допомогою звукових та візуальних сигналів і почне підготовку до можливого екстреного гальмування. Якщо загроза не зникне, система автоматично застосує гальма для зниження швидкості зіткнення. У процесі гальмування система Front Assist також підтримує водія та, якщо треба, забезпечує можливість гальмування з максимальним гальмівним зусиллям.

Функція автоматичного екстреного гальмування (City Emergency Braking) являє собою розширення системи Front Assist. На швидкості від 5 до 30 км/год вона здатна останньої миті зреагувати на загрозу зіткнення, застосувавши екстрене гальмування.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити

Volkswagen CC Рафінована динаміка, що визначає стиль.

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen