VW Golf: системи підтримки

На дорозі почуваєшся спокійніше за умови достатньої відстані до автомобіля попереду. У цьому вам допоможе пропонований як опція адаптивний круїз-контроль (ACC).
Адаптивний круїз-контроль визначає відносну швидкість автомобілів, що рухаються попереду, та відстань до них. Водночас датчик контролює ділянку перед вашим автомобілем на відстані до 120 м. Під час руху в колонах і в заторах система в поєднанні з коробкою передач із дводисковим зчепленням DSG (опція) здатна загальмувати автомобіль до остаточної зупинки й залежно від ситуації протягом трьох секунд знову рушити. У межах своїх можливостей система може підтримувати задану дистанцію до автомобіля попереду на швидкості до 160 км/год.
Іноді трапляються непередбачувані ситуації, коли виникає потреба загальмувати швидше й ефективніше. У таких випадках на допомогу прийде наявна в базовій комплектації система підтримки в разі загрози фронтального зіткнення (Front Assist) з функцією автоматичного екстреного гальмування (City Emergency Braking). Якщо на швидкості від приблизно 30 до 210 км/год система в межах своїх можливостей розпізнає критичну загрозу зіткнення, Front Assist попередить водія звуковими та візуальними сигналами й почне підготовку до можливого гальмування. Якщо загроза не зникне, система автоматично застосує гальма для зниження швидкості зіткнення. У процесі гальмування система Front Assist також підтримує водія та, якщо треба, забезпечує можливість гальмування з максимальним гальмівним зусиллям.
Функція автоматичного екстреного гальмування (City Emergency Braking) являє собою розширення системи Front Assist, розраховане на роботу під час руху з частими зупинками на міських вулицях. На швидкості від 5 до 30 км/год вона здатна останньої миті зреагувати на загрозу зіткнення, застосувавши екстрене гальмування.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити
Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen