Інтернет на борту.

Пакет сервісів «Guide & Inform» з переліку Car-Net

У поєднанні з пропонованою як опція навігаційною системою Discover Media ви можете користуватися пакетом сервісів «Guide & Inform» з переліку Car-Net, причому протягом перших 12 місяців - безкоштовно. Завдяки цьому будуть доступні різноманітні можливості всесвітньої мережі та завжди актуальна інформація. Пакет відкриває доступ до сервісів, зручних послуг і корисних програм. Пакет сервісів «Guide & Inform»¹ з переліку Car-Net пропонується в поєднанні з мультимедійною системою Discover Media. Завдяки підключенню до мережі Інтернет ви зможете користуватися найактуальнішими даними. Наприклад, про виникнення або зникнення заторів ви дізнаватиметеся практично в реальному часі. Особливо зручна функція: ваш маршрут руху буде автоматично скоригований з урахуванням отриманої інформації.


Скориставшись можливостями Car-Net, за допомогою функції пошуку спеціальних об'єктів онлайн Ви зможете знайти численні привабливі ресторани. Крім того, функція забезпечує можливість пошуку інших об'єктів, які вас цікавлять. Готель, заправна станція чи новий кінотеатр - інформація з мережі Інтернет дає змогу робити численні захопливі та корисні відкриття.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити

Увага: круті повороти. Beetle

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen