VW Connect у Вашому Новому Touareg

Новий Touareg. На звʼязку з усім світом.

Після одноразової активації та реєстрації за допомогою свого Volkswagen ID користуватися інноваційними онлайн-сервісами стає легко та безкоштовно.

VW Connect робить Ваше повсякденне життя із Volkswagen не тільки приємнішим, але й комфортнішим. Він надає доступ до важливої інформації про транспортний засіб і пропонує корисні зручності з викликами щодо поломки або плануванням обслуговування.

А з додатком Volkswagen App для смартфона Ви можете стежити за важливими даними про свій Volkswagen, навіть коли Ви в дорозі: наприклад, перевіряйте запас ходу або чи всі двері та вікна закриті. 

Більше про VW Connect

* Рекомендовані роздрібні ціни наведено станом на 15.07.2024 р. Зображення та комплектація автомобіля наведені для ілюстрації та можуть відрізнятися від наявних у офіційних дилерів Volkswagen на території України, а також можуть містити опційне обладнання, доступне за додаткову плату.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити
Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen
24px/interior (not final) Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.