Offroad

Разом із ним під силу долати будь-які перешкоди.

Пакет забезпечує адаптовані характеристики завдяки вибору профілю їзди. Він передбачає два додаткові режими, окрім стандартних Normal, Sport, Comfort, Eco, Snow, Offroad - Individual: Gravel та Sand. Ви можете налаштувати роботу двигуна та коробки передач, а також деяких асистентів до заданих умов. Система повного приводу 4MOTION окремо приводить в дію кожне колесо і тому може гарантувати, що автомобіль рухається вперед, навіть якщо при русі по бездоріжжю не всі колеса зберігають зчеплення із покриттям.

Пакет Offroad також містить модифікації, завдяки яким автомобіль продовжує рухатися у складних умовах, у тому числі захист паливного баку, захист акумулятора та покращене антикорозійне покриття. Вам вистачить палива для подорожей у віддалені райони, оскільки автомобіль можна оснастити більшим паливним баком об'ємом 90 літрів. Дві буксирні петлі допоможуть врятуватися самому або врятувати інших учасників експедицій. 

* Рекомендовані роздрібні ціни наведено станом на 10.05.2024 р. Зображення та комплектація автомобіля наведені для ілюстрації та можуть відрізнятися від наявних у офіційних дилерів Volkswagen на території України, а також можуть містити опційне обладнання, доступне за додаткову плату.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити
Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen
24px/interior (not final) Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.