Вам під силу подолати будь-які перешкоди.

Пакет Offroad

Розгляньте пакет Offroad детально, якщо бажаєте відправитися у подорож по бездоріжжю або ж кинути виклик найскладнішим дорогам.

Пакет забезпечує адаптовані характеристики завдяки вибору профілю їзди. Він передбачає два додаткові режими, окрім стандартних Normal, Sport, Comfort, Eco, Snow, Offroad - Individual: Gravel та Sand. Ви можете налаштувати роботу двигуна та коробки передач, а також деяких асистентів до заданих умов. Система повного приводу 4MOTION окремо приводить в дію кожне колесо і тому може гарантувати, що автомобіль рухається вперед, навіть якщо при русі по бездоріжжю не всі колеса зберігають зчеплення із покриттям.

Пакет Offroad також містить модифікації, завдяки яким автомобіль продовжує рухатися у складних умовах, у тому числі захист паливного баку, решітку радіатора, захист акумулятора та покращене антикорозійне покриття. Вам вистачить палива для подорожей у віддалені райони, оскільки автомобіль можна оснастити більшим паливним баком об'ємом 90 літрів. Дві буксирні петлі допоможуть врятувати учасників інших експедицій. 

Наведені цифри були визначені у відповідності до методики вимірювання EG 715/2007 або EWG 80/1268. Ці цифри не стосуються певної конкретної моделі автомобіля і не становлять частину пропозиції, а наведені лише для порівняння різних типів автомобілів. На додаток до паливної економічності двигуна при визначенні витрат пального та викидів CO2 також мають значення манера керування, а також інші нетехнічні фактори, як, наприклад, умови навколишнього середовища. Окрім впливу погодних та автодорожніх умов додаткове обладнання та пристрої, розширений набір опцій, шини та інше можуть змінити важливі параметри автомобіля, такі як вага, опір руху та аеродинаміка, відповідно впливаючи на коефіцієнти витрати пального та характеристики управління.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити

Флагман із беззаперечними можливостями. Touareg.

 

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen