Що Вам до смаку?

Інтер'єр

Дизайн інтер'єра Вашого Touareg не просто впливає на атмосферу та настрій у салоні, але й виражає Ваш особистий смак. Декоративне оздоблення Cortina Silver стильно прикрашає центральну консоль, панель приладів та оббивку дверей. Оберіть одну з двох гам кольорів оздоблення, доступних у якості опції. У салоні Touareg комплектації Ambience із оздобленням деревиною Olivesche з відкритими порами панує атмосфера стилю завдяки її унікальній текстурі. Салон автомобіля у комплектації Elegance є сучасним та футуристичним завдяки елементам, виготовленим із матованого алюмінію, текстурі та поверхням, які надзвичайно приємні на дотик. Ви також можете обрати центральну консоль з глянцевою поверхнею за бажанням. Якщо ж Ви віддасте перевагу концепції Innovision Cockpit, центральна консоль вашого Touareg буде вирізнятися відполірованою поверхнею чорного кольору.

Наведені цифри були визначені у відповідності до методики вимірювання EG 715/2007 або EWG 80/1268. Ці цифри не стосуються певної конкретної моделі автомобіля і не становлять частину пропозиції, а наведені лише для порівняння різних типів автомобілів. На додаток до паливної економічності двигуна при визначенні витрат пального та викидів CO2 також мають значення манера керування, а також інші нетехнічні фактори, як, наприклад, умови навколишнього середовища. Окрім впливу погодних та автодорожніх умов додаткове обладнання та пристрої, розширений набір опцій, шини та інше можуть змінити важливі параметри автомобіля, такі як вага, опір руху та аеродинаміка, відповідно впливаючи на коефіцієнти витрати пального та характеристики управління.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити

Флагман із беззаперечними можливостями. Touareg.

 

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen