Автоматичний контроль дистанції ACC і система екстреного гальмування Front Assist

Зберігає дистанцію. Та рухається в темпі.

Адаптивний круїз-контроль ACC 

Вдосконалена система адаптивного круїз-контролю (ACC) із завбачливою функцією регулювання швидкості допоможе Вам дотримуватися налаштованої максимальної швидкості, а також мінімальної відстані до автомобіля, що рухається попереду. Оскільки враховуються офіційні обмеження швидкості, Ви можете уникнути перевищення швидкості. Крім того, система розраховує ідеальну швидкість у поворотах на основі передбачених даних про відрізок шляху. Таким чином, підвищується Ваш комфорт від керування автомобілем, а споживання пального знижується.

До того ж, Ви можете розслабитись у міських заторах, оскільки новий Touareg зможе перебрати на себе функції "тягнучки" задля Вашого комфорту.

Асистент екстреного гальмування Front Assist

Асистент екстреного гальмування Front Assist із функцією виявлення пішоходів і велосипедистів може попереджати Вас про критичні ситуації за участю пішоходів, велосипедистів та інших транспортних засобів і навіть може автоматично гальмувати в екстрених ситуаціях.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити
Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen
24px/interior (not final) Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.