Автоматичний контроль дистанції ACC і система екстреного гальмування Front Assist

Зберігає дистанцію. Та рухається в темпі.

Адаптивний круїз-контроль ACC 

Вдосконалена система адаптивного круїз-контролю (ACC) із завбачливою функцією регулювання швидкості допоможе Вам дотримуватися налаштованої максимальної швидкості, а також мінімальної відстані до автомобіля, що рухається попереду. Оскільки враховуються офіційні обмеження швидкості, Ви можете уникнути перевищення швидкості. Крім того, система розраховує ідеальну швидкість у поворотах на основі передбачених даних про відрізок шляху. Таким чином, підвищується Ваш комфорт від керування автомобілем, а споживання пального знижується.

До того ж, Ви можете розслабитись у міських заторах, оскільки новий Touareg зможе перебрати на себе функції "тягнучки" задля Вашого комфорту.

Асистент екстреного гальмування Front Assist

Асистент екстреного гальмування Front Assist із функцією виявлення пішоходів і велосипедистів може попереджати Вас про критичні ситуації за участю пішоходів, велосипедистів та інших транспортних засобів і навіть може автоматично гальмувати в екстрених ситуаціях.

Bis max. 210 km/h.

Im Rahmen der Grenzen des Systems.

Der Fahrer muss jederzeit bereit sein, das Assistenzsystem zu übersteuern und wird nicht von seiner Verantwortung entbunden, das Fahrzeug umsichtig zu fahren.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити

Новий Touareg

Новий Touareg

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen
24px/interior (not final) Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.