Бездротова зарядка

Здійснюйте дзвінки інтуїтивно. Зарядка індуктивна.

Керувати автомобілем і невимушено розмовляти по телефону? Сучасний телефонний інтерфейс пропонує вам усе, що потрібно: система гучного зв'язку має окремі мікрофони на консолі на даху, а внутрішні динаміки забезпечують високу якість передачі голосу. Передній відсік для зберігання також має функцію індуктивної зарядки для двох мобільних телефонів із стандартом Qi з потужністю заряджання 15 Вт і охолодженням пристроїв одночасно. Підключення до зовнішньої антени також забезпечується бездротовим способом, щоб оптимізувати якість та стійкість прийому.

* Рекомендовані роздрібні ціни наведено станом на 15.07.2024 р. Зображення та комплектація автомобіля наведені для ілюстрації та можуть відрізнятися від наявних у офіційних дилерів Volkswagen на території України, а також можуть містити опційне обладнання, доступне за додаткову плату. Деякі комплектації зображені на фотографіях можуть бути недоступні до замовлення на момент публікації.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити

Новий Tiguan

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen