Сидіння Нового Tiguan

Для комфортних подорожей та здорової спини

Новий Tiguan вітає Вас на новому рівні! Під цим ми маємо на увазі не лише якісніший інтер'єр, а й багатофункціональне кермо з тактильними кнопками, центральну консоль із новими функціями, навігаційну систему Discover Pro Max із дисплеєм діагоналлю 38,1 см (15 дюймів), вбудований тримач для планшета в центральному підлокітнику другого ряду сидінь і пакет фонового освітлення (до 30 кольорів) та ілюмінації на панелі приладів і на передніх дверях. Вдале поєднання прогресу та комфорту: Новий Tiguan.

* Рекомендовані роздрібні ціни наведено станом на 15.07.2024 р. Зображення та комплектація автомобіля наведені для ілюстрації та можуть відрізнятися від наявних у офіційних дилерів Volkswagen на території України, а також можуть містити опційне обладнання, доступне за додаткову плату. Деякі комплектації зображені на фотографіях можуть бути недоступні до замовлення на момент публікації.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити

Новий Tiguan

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen