Екстерʼєр Нового Tiguan

Вражає. З будь-якого ракурсу.

Завдяки своєму спортивному та виразному дизайну новий Tiguan одразу дає зрозуміти одне: перед нами SUV, який готовий до сучасного повсякденного життя. Потужні пропорції та динамічні лінії формують його новий силует. Прогресивні елементи дизайну, такі як переосмислена передня частина з новим світловим почерком LED-фар, мускулиста задня частина зі світлодіодною світловою смугою та нова палітра легкосплавних дисків підкреслюють його самобутність. Одним словом, новий Tiguan справляє враження з усіх боків.

* Рекомендовані роздрібні ціни наведено станом на 15.07.2024 р. Зображення та комплектація автомобіля наведені для ілюстрації та можуть відрізнятися від наявних у офіційних дилерів Volkswagen на території України, а також можуть містити опційне обладнання, доступне за додаткову плату. Деякі комплектації зображені на фотографіях можуть бути недоступні до замовлення на момент публікації.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити

Новий Tiguan

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen