Digital Cockpit Pro

Все важливе просто перед Вами

Хочете бачити лише відображення швидкості і пробігу? Або додаткові відомості, наприклад карту навігації в повноекранному режимі або назву пісні, яку зараз слухаєте?

Це все залежить від вас: налаштуйте вашу панель приладів Digital Cockpit Pro з екраном діагоналлю у 26 см (10,2 дюйма) саме так, як вам потрібно. За Вашим бажанням класичні шкали тахометра та спідометра, звісно, можуть і залишитись... Але можуть бути замінені в режимі реального часу на візуалізацію роботи асистентів або ж  медіа даних - і все це у привабливій графіці та плавних анімаціях.

* Рекомендовані роздрібні ціни наведено станом на 15.07.2024 р. Зображення та комплектація автомобіля наведені для ілюстрації та можуть відрізнятися від наявних у офіційних дилерів Volkswagen на території України, а також можуть містити опційне обладнання, доступне за додаткову плату. Деякі комплектації зображені на фотографіях можуть бути недоступні до замовлення на момент публікації.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити

Новий Tiguan

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen