Тримає вас на шляху. А решту – на відстані.

Новий Tiguan. Travel Assist

 

Автоматичний контроль дистанції у складі ACC допомагає підтримувати встановлену вами максимальну швидкість, а також задану дистанцію до автомобіля попереду. У поєднанні з навігаційною системою можливості ACC розширено, що включає інтелектуальний круїз-контроль і допомогу в поворотах. ACC може адаптувати швидкість автомобіля до діючих обмежень швидкості та схеми доріг (повороти, перехрестя з круговим рухом тощо).

Асистент екстреного гальмування Front Assist із функцією виявлення пішоходів і велосипедистів може попереджати вас про критичні ситуації за участю пішоходів, велосипедистів та інших транспортних засобів і навіть може автоматично гальмувати в таких ситуаціях. Навіть у ситуаціях проходження повороту та ухилення від небезпеки Front Assist може, у межах системних обмежень, запобігти неминучій аварії, видавши попередження або здійснивши екстрене гальмування.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити

Новий Tiguan

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen