Тримає вас на шляху. А решту – на відстані.

Новий Golf. Travel Assist

 

Із Travel Assist у вас є надзвичайно корисний асистент, який може утримувати автомобіль у вашій смузі руху, а також відстань до автомобіля попереду та максимальну швидкість, яку ви встановили.

Крім іншого, він використовує адаптивне орієнтування у смузі та утримує автомобіль у середині смуги руху. Travel Assist адаптується до вашого стилю керування та може їхати далі ліворуч або праворуч у вашій смузі, а не точно посередині.

Якщо ваш Volkswagen обладнано асистентом паркування Park Assist, асистентом зміни смуги руху Side Assist і навігаційною системою, тоді Travel Assist також може активно асистувати вам під час зміни смуги на автомагістралі, якщо бажаєте. 

Travel Assist також має предиктивний круїз-контроль і асистента проходження поворотів. Швидкість транспортного засобу може бути адаптована до застосовних обмежень швидкості та планування доріг (повороти, кругові розв'язки тощо).

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити

Новий Golf

Ваше покоління. Ваш Golf.

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen