Залишайтесь на звʼязку зі світом

Новий Golf: Стрімінг & Інтернет

Завдяки функції потокової передачі та Інтернету у Golf ви можете насолоджуватися улюбленою музикою, якщо бажаєте. Просто увійдіть один раз із своїм логіном та насолоджуйтеся прямим доступом до мультимедійної системи в автомобілі без жодних зовнішніх пристроїв. А з послугою веб-радіо всі переваги інтернет-радіо доступні. Це робить пошук і відтворення живих каналів і подкастів просто дитячою грою. Інтегрована точка доступу Wi-Fi також надає вам і вашим пасажирам підключення до Інтернету та дозволяє вам користуватися веб-серфінгом на восьми пристроях.

 

* Рекомендовані роздрібні ціни наведено станом на 15.07.2024 р. Зображення та комплектація автомобіля наведені для ілюстрації та можуть відрізнятися від наявних у офіційних дилерів Volkswagen на території України, а також можуть містити опційне обладнання, доступне за додаткову плату. Деякі комплектації зображені на фотографіях можуть бути недоступні до замовлення на момент публікації.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити

Новий Golf

Ваше покоління. Ваш Golf.

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen