Залишайтеся вірними своєму шляху

Новий Golf: Асистент утримання у смузі Lane Assist і асистент зміни смуги руху Side Assist

Ризиковані ситуації можуть виникнути під час одноманітних подорожей. Тут вступає в дію Lane Assist: зі швидкості 60 км/год він може виявити, чи автомобіль ненавмисно залишає власну смугу. Завдяки коригуючому руху під час керування він може повертати увагу водія на ситуацію під час руху. 

Додатковий помічник Side Assist може попередити вас про небезпеку під час зміну смуги руху. Світлодіодний індикатор у зовнішньому дзеркалі показує вам, коли транспортний засіб знаходиться у вашій мертвій зоні або швидко наближається ззаду. Якщо ви подаєте сигнал, щоб змінити смугу руху, Side Assist розраховує, чи може один із цих автомобілів бути небезпечним для вас через положення або швидкість, і попереджає вас про це, помітно блимаючи.

У поєднанні з системою попередження про виїзд зі смуги Lane Assist вона також може коригувати керування.

Попередження про поперечний рух позаду попереджає, якщо інший транспортний засіб перетинає вашу лінію руху під час виїзду заднім ходом із місця для паркування. Якщо ви не відреагуєте, система може зменшити або, можливо, запобігти зіткненню, застосувавши гальма.

Попередження про вихід допомагає уникнути небезпечних ситуацій, коли ви покидаєте автомобіль. Він може виявити, коли інший автомобіль наближається ззаду, і попередити вас звуковим і візуальним сигналом, перш ніж вийти.

* Рекомендовані роздрібні ціни наведено станом на 15.07.2024 р. Зображення та комплектація автомобіля наведені для ілюстрації та можуть відрізнятися від наявних у офіційних дилерів Volkswagen на території України, а також можуть містити опційне обладнання, доступне за додаткову плату. Деякі комплектації зображені на фотографіях можуть бути недоступні до замовлення на момент публікації.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити

Новий Golf

Ваше покоління. Ваш Golf.

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen