Для комфортних подорожей

Сидіння нового Golf

 

У новому Golf ви сидите не тільки зручно, але й гнучко. Завдяки складним спинкам задніх сидінь, багажний відсік можна збільшити за потреби. Залежно від комплектації, сидіння стандартно оббиті тканиною або мікрофіброю ArtVelours.

За бажанням доступні шкіряні сидіння з активною кліматизацією, які забезпечують охолодження влітку та тепло взимку. Із функцією масажу водійського сидіння буде ще комфортніше: насолоджуйтеся поїздкою, розслабляючись та знімаючи повсякденну напругу.

* Рекомендовані роздрібні ціни наведено станом на 15.07.2024 р. Зображення та комплектація автомобіля наведені для ілюстрації та можуть відрізнятися від наявних у офіційних дилерів Volkswagen на території України, а також можуть містити опційне обладнання, доступне за додаткову плату. Деякі комплектації зображені на фотографіях можуть бути недоступні до замовлення на момент публікації.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити

Новий Golf

Ваше покоління. Ваш Golf.

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen