Чудово керується і самостійно паркується

Паркувальний асистент в новому Golf

Park Assist Plus

Ваш автомобіль Volkswagen з опціональним асистентом паркування Park Assist Plus може не тільки під час руху показати вам, чи достатньо велике місце для паркування, він також може самостійно припаркуватися. На швидкості до 40 км/год Park Assist Plus постійно шукає підходящі паркомісця для паралельного паркування. На швидкості до 20 км/год він також шукає місця для поперечного паркування. Якщо ви обрали одне зі знайдених паркомісць, розпочніть процес паркування. Park Assist Plus може виконати цей маневр за вас, керуючи кермом, акселератором і гальмами. Вам лише потрібно слідкувати за процесом паркування і, за необхідності, втручатися. Проте Park Assist Plus може робити ще більше. Він може виїжджати з паркомісць для паралельного паркування. Він також може допомогти вам у випадку невдачі під час паркування, завершуючи процес за вас.

 

Park Assist Pro

Park Assist Pro не тільки має всі переваги Park Assist Plus, але також дозволяє керувати процесами в'їзду і виїзду з паркомісця зі свого смартфона. Для цього вам потрібно лише встановити додаток Park Assist Pro на своєму смартфоні. Якщо ваш Volkswagen знайшов відповідне паркомісце, ви можете вийти з автомобіля і запустити процес паркування ззовні за допомогою свого смартфона. Ви також можете дистанційно виїхати з парковки і більше не потрапляти в тісні паркомісця при сіданні в автомобіль.

* Рекомендовані роздрібні ціни наведено станом на 15.07.2024 р. Зображення та комплектація автомобіля наведені для ілюстрації та можуть відрізнятися від наявних у офіційних дилерів Volkswagen на території України, а також можуть містити опційне обладнання, доступне за додаткову плату. Деякі комплектації зображені на фотографіях можуть бути недоступні до замовлення на момент публікації.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити

Новий Golf

Ваше покоління. Ваш Golf.

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen