Golf, відкрийся!

Новий Golf: Безключовий доступ

Позбавте себе від клопоту, пов'язаного з пошуком ключа від автомобіля в кишенях штанів, сумочки чи піджака: якщо ви носите його з собою і перебуваєте на відстані не більше 1,5 метрів від свого нового Golf, двері та двері багажника автоматично відмикатимуться, ніби магія. Вам також не потрібен ключ, щоб запустити двигун. Це можна легко зробити одним натисканням кнопки. А якщо безключовий доступ не працює, можливо, ключ все-таки не у вашій кишені. Може, на кухонному столі?

* Рекомендовані роздрібні ціни наведено станом на 15.07.2024 р. Зображення та комплектація автомобіля наведені для ілюстрації та можуть відрізнятися від наявних у офіційних дилерів Volkswagen на території України, а також можуть містити опційне обладнання, доступне за додаткову плату. Деякі комплектації зображені на фотографіях можуть бути недоступні до замовлення на момент публікації.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити

Новий Golf

Ваше покоління. Ваш Golf.

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen