Нехай сяє

IQ.LIGHT в новому Golf

 

Опційні світлодіодні фари IQ.LIGHT - це матричні фари з динамічним регулюванням дальнього світла Dynamic Light Assist, які висвітлюють шлях яскравіше і далі. Завдяки матричній технології окремі сегменти світлодіодів також можна цілеспрямовано вмикати та вимикати.

Перевага для Вас? Під час їзди з дальнім світлом камера, що зустрічає транспортні засоби, що рухаються попереду, може вимикати окремі сегменти світлодіодів, щоб можна було їздити із ввімкненим дальнім світлом, не засліплюючи інших учасників дорожнього руху.

* Рекомендовані роздрібні ціни наведено станом на 15.07.2024 р. Зображення та комплектація автомобіля наведені для ілюстрації та можуть відрізнятися від наявних у офіційних дилерів Volkswagen на території України, а також можуть містити опційне обладнання, доступне за додаткову плату. Деякі комплектації зображені на фотографіях можуть бути недоступні до замовлення на момент публікації.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити

Новий Golf

Ваше покоління. Ваш Golf.

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen