Ваш комфортний простір

Інтерʼєр нового Golf 

Більше Golf, більше стилю: нові сидіння з тканини або мікрофібри ArtVelours та центральна консоль з глянцевим оздобленням надають інтер'єру нового Golf більше ексклюзивності. З опціональним дисплеєм мультимедіа діагоналлю 32,7 см (12,9 дюйма) ви зможете насолоджуватися розвагами, новинами та навігацією на новому рівні. А опціональні вентильовані шкіряні сидіння та стандартне багатофункціональне кермо з класичними кнопками забезпечують більший комфорт під час ваших поїздок.

* Рекомендовані роздрібні ціни наведено станом на 15.07.2024 р. Зображення та комплектація автомобіля наведені для ілюстрації та можуть відрізнятися від наявних у офіційних дилерів Volkswagen на території України, а також можуть містити опційне обладнання, доступне за додаткову плату. Деякі комплектації зображені на фотографіях можуть бути недоступні до замовлення на момент публікації.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити

Новий Golf

Ваше покоління. Ваш Golf.

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen