Тримає дистанцію. І обмеження швидкості.

Новий Golf: адаптивний круїз-контроль ACC та Front Assist

Автоматичний контроль дистанції у складі ACC допомагає підтримувати встановлену вами максимальну швидкість, а також задану дистанцію до автомобіля попереду. У поєднанні з навігаційною системою можливості ACC розширено, що включає інтелектуальний круїз-контроль і допомогу в поворотах. ACC може адаптувати швидкість автомобіля до діючих обмежень швидкості та схеми доріг (повороти, перехрестя з круговим рухом тощо).

Асистент екстреного гальмування Front Assist із функцією виявлення пішоходів і велосипедистів може попереджати вас про критичні ситуації за участю пішоходів, велосипедистів та інших транспортних засобів і навіть може автоматично гальмувати в таких ситуаціях. Навіть у ситуаціях проходження повороту та ухилення від небезпеки Front Assist може, у межах системних обмежень, запобігти неминучій аварії, видавши попередження або здійснивши екстрене гальмування.

* Рекомендовані роздрібні ціни наведено станом на 15.07.2024 р. Зображення та комплектація автомобіля наведені для ілюстрації та можуть відрізнятися від наявних у офіційних дилерів Volkswagen на території України, а також можуть містити опційне обладнання, доступне за додаткову плату. Деякі комплектації зображені на фотографіях можуть бути недоступні до замовлення на момент публікації.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити

Новий Golf

Ваше покоління. Ваш Golf.

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen