Класика у новому вигляді

Екстерʼєр нового Golf

 

Гармонійно узгоджений: з підсвіченим логотипом Volkswagen та стильними передніми бамперами, Golf вражає своїм зовнішнім виглядом. Нові фари та задні ліхтарі з опціональними динамічними покажчиками поворотів також привертають увагу. Світлодіодні фари стали більш прямолінійними, візуально виразнішими та значно вужчими всередині. Крім того, Golf може бути оснащений новими 3D-LED ліхтарями, які можна індивідуально налаштовувати через мультимедійну систему. З трьома різними сценаріями для привітання та прощання, Golf додає Ваш власний штрих.

* Рекомендовані роздрібні ціни наведено станом на 15.07.2024 р. Зображення та комплектація автомобіля наведені для ілюстрації та можуть відрізнятися від наявних у офіційних дилерів Volkswagen на території України, а також можуть містити опційне обладнання, доступне за додаткову плату. Деякі комплектації зображені на фотографіях можуть бути недоступні до замовлення на момент публікації.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити

Новий Golf

Ваше покоління. Ваш Golf.

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen