Справжня велич походить із середини

Простір та багажне відділення

Щоб почувати себе комфортно в новому Arteon, Вам потрібно зробити лише одне: опинитись всередині. Він вже вітає Вас простором, який перетворює спортивний, елегантний Fastback у седан, придатний для щоденного використання. Як водій, Ви користуєтесь підтримкою, що надається багатьма системами допомоги, та інтуїтивно зрозумілим управлінням у Вашому новому Arteon. З іншого боку, Ваші пасажири будуть особливо вражені простором для ніг спереду та ззаду. Багажник напрочуд об'ємний для звичайного седана, і його можна легко завантажити через широкий отвір багажного відділення. Зручність - головний пріоритет у Вашому новому Arteon.

Наведені цифри були визначені у відповідності до методики вимірювання EG 715/2007 або EWG 80/1268. Ці цифри не стосуються певної конкретної моделі автомобіля і не становлять частину пропозиції, а наведені лише для порівняння різних типів автомобілів. На додаток до паливної економічності двигуна при визначенні витрат пального та викидів CO2 також мають значення манера керування, а також інші нетехнічні фактори, як, наприклад, умови навколишнього середовища. Окрім впливу погодних та автодорожніх умов додаткове обладнання та пристрої, розширений набір опцій, шини та інше можуть змінити важливі параметри автомобіля, такі як вага, опір руху та аеродинаміка, відповідно впливаючи на коефіцієнти витрати пального та характеристики управління.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити
Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen